Кращі вихованці футбольної школи «Буковина»: Віктор Максимчук

Понеділок, 06 квітня 2020 11:07
1980. Срібний склад чернівецької «Буковини». Фото з архіву Олександра Гусака. 1980. Срібний склад чернівецької «Буковини». Фото з архіву Олександра Гусака.

Сьогодні у рубриці «Кращі вихованці футбольної школи «Буковини» ми розповімо про півзахисника Віктора Максимчука.

Stadium Sports Bar — це місце, де панує американська атмосфера, де можна вдало посидіти з друзями, переглядаючи спортивні трансляції

Стеж за
ЧернівціСпорт
у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Віктор Максимчук народився 1 серпня 1956 року в Чернівцях. Перший прихід у «Буковину» вихованця Михайла Мельника припадає на другу половину 70-х років. А у 1979-1982 роках Віктор Максимчук був одним із лідерів чернівецької «Буковини». У чемпіонському сезоні – 82 півзахисник із урахуванням перехідного турніру зіграв за буковинський колектив усі 50 матчів (4 голи).

1982 рік. Чемпіонський склад буковинського колективу.

Віктором Максимчуком цікавилися команди вищої ліги. У 1982 році на матчі «Буковини» приїжджав наставник одеського «Чорноморця» Віктор Прокопенко, який переглядав півзахисника чернівецького колективу. Зрештою, у розпал сезону – 82 у «Чорноморець» вирушив інший футболіст «Буковини» Віктор Пасулько, який згодом став гравцем московського «Спартака» та срібним призером Євро – 88 у складі збірної СРСР.

У 1983 році Віктор Максимчук таки змінив клубну прописку. Буковинець перейшов у команду першої ліги чемпіонату СРСР «Дніпро» (Могильов), яка грала перехідні матчі саме з чернівецьким колективом. За підсумками сезону – 83 «Дніпро» залишив першу лігу, а Максимчук залишився у Могильові ще на один сезон. У 1984 році Віктор Максимчук у складі «Дніпра» став срібним призером другої ліги чемпіонату СРСР (5 зона). За два сезони наш земляк зіграв за команду з Білорусі 69 матчів (6 голів).

Напередодні сезону – 85 Віктор Максимчук повернувся у «Буковину». У 1985-1986 роках півзахисник провів за рідну команду ще 72 матчі (8 голів).