Понеділок, 19 жовтня 2020 08:11
ДЮФЛУ: «Буковина» U14 зіграла на виїзді унічию з представниками СДЮСШОР «Прикарпаття» Фото: Олег Гарабажій.

В Івано-Франківську відбулися матчі 7-го туру чемпіонату України (ДЮФЛУ, вища ліга).

Stadium Sports Bar — це місце, де панує американська атмосфера, де можна вдало посидіти з друзями, переглядаючи спортивні трансляції

Команди «Буковина» U16 (тренер - Микола Головачук) та «Буковина» U14 (тренер - Віталій Куниця) грали з колективом СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ).

Підопічні Миколи Головачука, на жаль, поступилися з рахунком 0:3. Наші земляки у першому таймі пропустили один гол. А у другому таймі господарі поля забили ще двічі.

«Буковина» U14, яку тренує Віталій Куниця, зіграла унічию 0:0.