«Буковина» U19 перемогла у Вінниці з хокейним рахунком (ФОТО, ВІДЕО)

Четвер, 29 жовтня 2020 19:00
«Буковина» U19 перемогла у Вінниці з хокейним рахунком. «Буковина» U19 перемогла у Вінниці з хокейним рахунком. Фото niva-v.com.ua.

У матчі другого туру чемпіонату України U19 серед команд першої ліги (група 1) чернівецька «Буковина» грала у Вінниці з місцевою «Нивою».

Stadium Sports Bar — це місце, де панує американська атмосфера, де можна вдало посидіти з друзями, переглядаючи спортивні трансляції

Чернівецька команда пропустила гол на 6 хвилині матчу (відзначився Денис Соболь). Через 10 хвилин рахунок зрівняв Вадим Симака. Ще до перерви вінницький колектив знову вийшов вперед. Результативний удар на свій рахунок записав капітан господарів Богдан Нагайський.

На 49 хвилині зустрічі Вячеслав Шевчук знову встановив рівновагу. Згодом гравці «Ниви» забили третій гол (Володимир Вітюк, 52 хвилина). На 67 хвилині гри підопічні Андрія Лахнюка втретє зрівняли рахунок - цього разу відзначився Сергій Жижиян.

Через дві хвилини Артем Почтар вивів «Буковину» вперед. А ось Євген Квасниця (73 хвилина) довів рахунок до 5:3 на користь чернівецької команди. На 81 хвилині гри Ілля Мартинов забив четвертий гол у ворота гостей, однак останнє слово у матчі було за гравцями «Буковини». На четвертій доданій хвилині дубль оформив Євген Квасниця.

Чернівецька «Буковина» перемогла з хокейним рахунком 6:4.

«Нива» (Вінниця) - «Буковина» (Чернівці) - 4:6 (2:1)

29 жовтня 2020 р. Вінниця. Палац дітей та юнацтва.

Арбітр - Іван Мандзюк (Тернопільська область), асистенти арбітра - Владислав Зарічний, Наталія Мельник (Вінниця), спостерігач арбітражу - Петро Король (Вінниця).

«Нива»: Захар Дядюсь, Давид Гнатюк, Валентин Посвалюк, Роман Кульчицький, Ілля Мартинов, Іван Овсяницький, Богдан Нагайський, Володимир Вітюк, Микола Хіменюк, Сергій Баланюк, ДенисСоболь. Запасні: Владислав Мовчан, Кирил Анисим, Вячеслав Бедрак, Денис Лебеда, Олег Павліщук, Дмитро Михайловський, Віталій Богданович. Головний тренер - Олександр Дуднік.

«Буковина»: Юрій Пилипчук, Вячеслав Шевчук, Сергій Жижиян, Олег Штефуник, Іван Макотяк (Артем Почтар, 58), Максим Беслюбняк, Вадим Симака (Андрій Філіпчук, 88), Владислав Андрієць, Володимир Шородок (Маріо Урсу, 66), Іван Оробець, Євген Квасниця. Запасні: Віталій Луцак, Віталій Урсуляк, Роман Дячук, Олександр Скутельник, Крістіан - Василь Скіпор. Тренер - Андрій Лахнюк.

Голи: Денис Соболь (6), Богдан Нагайський (37), Володимир Вітюк (52), Ілля Мартинов (81) - Вадим Симака (16), Вячеслав Шевчук (49), Сергій Жижиян (67), Артем Почтар (69), Євген Квасниця (73, 90+4).

Попередження: Іван Овсяницький (49), Давид Гнатюк (77), Сергій Баланюк (78), Віталій Богданович (90+4) - Олег Штефуник (90+3).