Андрій Лахнюк: «Сподіваємося, що у майбутньому гратимемо ще краще» (ВІДЕО)

Вівторок, 24 листопада 2020 13:18
Андрій Лахнюк. Андрій Лахнюк.

У сезоні - 2020/21 команда «Буковина» U19 у першоліговому чемпіонаті України (група 1) лідирує разом із вінницькою «Нивою», маючи на одну гру менше. 

Stadium Sports Bar — це місце, де панує американська атмосфера, де можна вдало посидіти з друзями, переглядаючи спортивні трансляції

  

 

 

Ми попросили проаналізувати гру команди у 5-ти матчах сезону її тренера Андрія Лахнюка.

- Андрію Миколайовичу, яка Ваша оцінка гри своїх підопічних ?

- Шкода, що зіграли так мало матчів, однак 5 ігор, які ми провели принесли нам дуже багато інформації. Ту зустріч, яку ми не виграли ми, напевно, зіграли найкраще. У нас пішло нове покоління дітей 2002-2003 років народження. Нам хотілося донести до них те, що ми хочемо. Сподіваємося, що взимку ми зробимо ту роботу, яку запланували та гратимемо ще краще.

- Цього сезону «Буковина» U19 не змогла перемогти лише команду «Кристал» (Чортків). Що, на Вашу думку, завадило команді святкувати перемогу у домашньому матчі ?

- У нас не було основних гравців. Того ж дня, здається, грала «Буковина». Не грали Столяр, Квасниця. Граючи у меншості з «Кристалом» практично увесь тайм, ми до хвилини 75-ої їм не поступалися. Потім трохи нам не вистачило сил. Тому матч завершився з нічийним рахунком. Якщо би мали у другому таймі такі можливості, як у першому, то думаю, що гра завершилася би для нас вдало.

- Нещодавно у складі «Буковини» дебютували Володимир Столяр та Євген Квасниця. Чи є Вашій команді футболісти, які у недалекому майбутньому отримають шанс спробувати себе у чернівецькій команді другої ліги чемпіонату України ?

- Останнім часом із «Буковиною» тренувалися Максим Беслюбняк, Віктор Ягнич. Зараз вони залучають і Вадима Симаку. Є ще чотири футболіста, які постійно тренуються у чернівецькій команді. Хотілося того, щоби у майбутньому вони отримували там більше ігрового часу.

 

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1689!

Нас 3765!

Нас 514!