«Буковина-1» - у п'ятірці кращих турніру пам'яті Євгена Рудакова

Четвер, 31 грудня 2020 14:04
«Буковина-1» - у п'ятірці  кращих турніру пам'яті Євгена Рудакова. «Буковина-1» - у п'ятірці кращих турніру пам'яті Євгена Рудакова.

Вихованці КБУ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» зіграли на турнірі пам'яті титулованого воротаря київського «Динамо» Євгена Рудакова. 

Stadium Sports Bar — це місце, де панує американська атмосфера, де можна вдало посидіти з друзями, переглядаючи спортивні трансляції

   

 

Турнір відбувся у Києві. У столиці України виступали гравці 2010 року народження (тренер - Андрій Гордей).

У груповому турнірі команда «Буковина-1» поступилася команді «Динамо-2», а згодом обіграла колективи «Волинь» (Луцьк) - 4:1 та «Нива» (Вінниця) - 1:0. Остаточний розподіл місць у групі «С» був таким: «Динамо-2» - 7, «Буковина-1» - 6, «Волинь» - 3, «Нива» - 1.

У чвертьфіналі «Буковина-1» зустрілася з київським «Локомотивом». Основний час зустрічі завершився нульовою нічиєю. У серії пенальті наші земляки поступилися - 1:2. У перехідній грі за право грати за 5-ту сходинку вихованці Андрія Гордея переграли СК «Київ» - 4:0. У матчі за 5-е місце буковинці зіграли з командою «Динамо-1». Основний час зустрічі переможця не визначив - 1:1. У серії пенальті буковинці стали кращими (4:3) та посіли у турнірі 5-ту сходинку. Цікаво, що у 2020 році наші земляки зіграли з «Динамо-1» три матчі, у яких святкували перемогу.

Кращим гравцем у складі «Буковини-1» став Артем Рибак.

Команда «Буковина-2» у груповому турнірі поступилася командам «Динамо-1» (0:3), обласній ДЮСШ з футболу Блохіна - Бєланова з Вінниці (0:1) та перемогли колектив ФК «Єврошпон - Смига» Рівненської області (1:0). За різницею м'ячів «Буковина-2» посіла у групі четверте місце. Наші земляки зіграли ще дві зустрічі, у яких, на жаль, поступилися командам ФК «Чорноморець» (Одеса) - 0:2 та «Нива» (Вінниця) - 0:0 (пенальті - 4:5).

Кращим гравцем у складі «Буковини-2» став Григорій Ігнатюк.

За чернівецькі команди виступали: Артем Рибак, Кирил Ротор, Артур Скакун, Марк Манзюк, Андрій Главицький, Денис Таріца, Василь Бойко, Єгор Топало, Андрій Лаврук, Микола Каралаш, Владислав Воробець, Ростислав Карча, Віктор Андоній, Ігор Гакман, Андрій Суляк, Григорій Ігнатюк, Віталій Пенюк, Давид Якусевич, Владлен Лосік, Владислав Чупак, Іван Руснак, Адріан Циганеско, Олександр Меленчук, Михайло Сіногач, Нікіта Власов, Максим Бондарєв, Микола Лелик, Іван Стрільчук.

Остаточний розподіл місць:

1. «Динамо-2»

2. «Локомотив»

3. ФК «Єврошпон - Смига»

4. ФК «Восход»

5. «Буковина - 1»

6. «Динамо - 1»

7. «Чемпіон»

8. СК «Київ»

9. «Волинь»

10. ДЮСШ №2 (Хмельницький)

11. Блохіна - Бєланова

12. «Леви»

13. ФК «Чорноморець»

14. СДЮШОР «Чорноморець»

15. «Нива» (Вінниця)

16. «Буковина - 2»  

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1680!

Нас 3632!

Нас 509!