ДЮФЛУ: «Буковина» двічі перемогла на виїзді команду «Янтарний» (ВІДЕО, ФОТО)

Середа, 14 квітня 2021 20:34
ДЮФЛУ: «Буковина» двічі перемогла на виїзді команду «Янтарний». ДЮФЛУ: «Буковина» двічі перемогла на виїзді команду «Янтарний».

Футболісти «Буковини» у двох вікових групах зіграли на виїзді матчі десятого туру чемпіонату України (ДЮФЛУ, вища ліга) з командою «Янтарний» (Новояворівськ).

Команда «Буковина» U16, яку тренує Микола Головачук, обіграла суперника з рахунком 3:2. Гра відбувалася на важкому полі, однак нашим землякам вдалося вийти вперед. На 20 хвилині гри відзначився Ілля Москалюк. На жаль, буковинці пропустили гол у роздягальню.

У другому таймі гравці «Янтарного» вийшли вперед, однак на 66 хвилині гри Данило Чепишко зрівняв рахунок. А через шість хвилин Дмитро Дущак забив переможний гол.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та просто неба

Ця перемога чернівецького колективу стала чудовим подарунком на День народження для його гравців Данила Чепишка та капітана команди Андрія Добровольського. Данило святкував День народження 13 квітня, а ось Андрій - 14-го. Вітаємо хлопців із Днем народження та бажаємо нашим гравцям досягти вагомих успіхів у футболі.

Склад «Буковини» U16: Ярослав Берник, Марко Бойчук, Андрій Борденюк, Остап Нісевич, Іван Гавчук, Павло Ободяк, Андрій Добровольський (Максим Самошкін), Андрій Жумига, Дмитро Дущак, Ілля Москалюк (Іван Клівіцький), Данило Чепишко. Запасні: Максим Нагірний, Олександр Гаврилюк, Марян Николайчук, Данило Гакман, Ростислав Морар, Арсеній Руснак.

Чернівецький колектив U14 (тренер - Віталій Куниця) здобув чергову перемогу з рахунком 1:0. За словами Віталія Куниці, суперник не спромігся створити небезпечні моменти у воріт буковинської команди. Натомість гості мали 5-6 нагод для того, щоби вразити ворота «Янтарного», однак свій момент на 28 хвилині гри зміг використати лише кращий бомбардир буковинської команди Антон Гарабажій.

Немає опису.

Склад «Буковини» U14: Нікіта Балак, Іван Немец (Богдан Биковський, 40; Олександр Ревуцький, 67), Максим Кирияк, Андрій Красноштан, Максим Зінчук, Олександр Болгар, Микола Маляр, Володимир Джус (Богдан Бурлака, 43), Владислав Возняк (Кіріл Мороз, 43), Назарій Фесюк (Максим Беленчук, 54), Антон Гарабажій. Запасні: Максим Дутчак, Павло-Олександр Ропчан, Богдан Ганзіль, Степан Шудровський.