ДЮФЛУ: футболісти КЗ ДЮСШ «Буковина» двічі зіграли вдома унічию з «Рухом» (ВІДЕО, ФОТО)

Понеділок, 06 вересня 2021 08:07
Команда «Буковина» U16 зіграла унічию з «Рухом». Команда «Буковина» U16 зіграла унічию з «Рухом».

Відбулися матчі першого туру вищолігового чемпіонату України (ДЮФЛУ, 4 група).

На полі ФОК «Олімпія» представники КЗ ДЮСШ «Буковина» зіграли у двох вікових групах (U16 та U14) з колективом «Рух» (Львівська область).

Вже на 1 хвилині зустрічі «Буковина» U16 - «Рух» U16 шанс відзначитися втратив гравець гостей Теймур Халілов. А на 12 хвилині матчу відзначився гравець «Руху» Богдан Федьків. Через дві хвилини підопічні Андрія Телегея та Олександра Бужака зрівняли рахунок. Згодом представники Львівської області знову вийшли вперед. Технічним ударом шкіряну кулю у ворота буковинської команди відправив Владислав Волчков (23 хвилина). Через 5 хвилин господарі поля зуміли відігратися вдруге. Відзначився Владислав Скіцко.

У другій половині зустрічі шанси забити переможний гол мали як гравці буковинської команди, так і суперник. Підсумковий рахунок матчу - 2:2.

«Буковина» U16 - «Рух» U16 - 2:2 (2:2)

5 вересня 2021 р. Чернівці. ФОК «Олімпія». 200 глядачів.

Арбітр - Володимир Гронський (Івано-Франківськ), асистенти арбітра - Георгій Никіфоряк (Чернівці), Володимир Безборотько (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Микола Каланча (Чернівці).

«Буковина» U16: Павло Поштарь, Святослав Кермач, Кирило Лелюх, Іван Бигар, Юрій Мицкан (Денис Мельник, 57), Богдан Олейник (Андрій Полішевський, 45), Андрій Олійник (Дмитро Прокопець, 39), Тимофій Сімков, Віталій Морар, Іван Якимович (Іван Гаврилиця, 57), Владислав Скіцко. Запасні: Максим Грунський, Дмитро Герук, Андрій Орленко, Едуард Іліка, Андрій Мельник. Тренери - Андрій Телегей, Олександр Бужак.

«Рух» U16: Богдан Пацкан, Максим Лісний, Володимир Верещак, Владислав Волинець (Віталій Мурський, 41), Назарій Турко, Теймур Халілов (Орест Бейзик, 41), Максим Швед (Андрій Андрушко, 71; Анатолій Галінський, 81), Владислав Волчков, Олег Смаль (Богдан Белей, 51), Богдан Федьків. Запасні: Богдан Якимчук, Віктор Болюбаш. Тренери - Артем Деркач, Олег Маїк.

Голи: Богдан Олейник (14), Владислав Скіцко (28) - Богдан Федьків (12), Владислав Волчков (23).

Гравці «Буковини» U14 вперше виступають у чемпіонаті України. Цей колектив тренує досвідчений фахівець Юрій Крафт, якому допомагає колишній гравець професійних команд України, Молдови та Латвії Сергій Ільїн.

Немає опису.

Обидві команди мали шанси відзначитися. Зокрема, на 50 хвилині гри м'яч влучив у стійку воріт буковинського колективу.

А впродовж 54-55 хвилини гри господарі поля не використали дві нагоди вразити ворота суперника.

Підсумок гри - 0:0. Думається, що такий результат - це непоганий підсумок гри для дебютанта чемпіонату України.

«Буковина» U14 - «Рух» U14 - 0:0

5 вересня 2021 р. Чернівці. ФОК «Олімпія». 250 глядачів.

«Буковина» U14: Андрій Дибаш, Дмитро Колісник, Андрій Лазоришин, Андрій Павлюк, Сергій Гикавий, Олександр Хованець (Ігор Дячук, 70), Олег Штифанович (Назар Гринчук, 46), Володимир Друцул (Дмитро Кошурба, 70+2), Кирил Луцкевич, Юрій Кігніцький, Владислав Савула. Запасні: Максим Іванський, Олександр Крець, Олександр Василів, Володимир Гилюк, Андрій Фенчук, Максим Шаряк. Старший тренер - Юрій Крафт, тренер - Сергій Ільїн.

«Рух» U14: Павло Дрешер (Ростислав Кравцов, 36), Андрій Алендарь, Данило Банах (Роман Кульчицький, 57), Адам Бучко, Максим Галянтий (Дмитро Соломон, 36), Артур Гринишин (Діонісій Тилінський, 63), Святослав Гринів, Ростислав Кокотко, Максим Маношко, Михайло Цапок (Андрій Олійник, 24), Дмитро Щур. Запасні: Олег Кононов, Максим Коткевич. Старший тренер - Ігор Дідик, тренер - І. Альфавіцький.

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!