Віталій Куниця: «Ми грали з кваліфікованим і технічним суперником» (ВІДЕО)

Субота, 09 жовтня 2021 05:51
Віталій Куниця. Віталій Куниця.

Матч 5-го туру чемпіонату України (ДЮФЛУ, вища ліга) «Буковина» U15 - ФА «Прикарпаття» U15 (3:1) прокоментував тренер переможців Віталій Куниця.

«Була важка гра. Ми грали з кваліфікованим і технічним суперником. Наприкінці першого тайму пропустили безглуздий гол зі стандарту. Не розібралися у зоні підбору.

У перерві була серйозна розмова з хлопцями, які вийшли на другий тайм надвмотивованими. Вдалося зрівняти рахунок, а згодом забити ще два голи. Ми нарешті виграли домашній матч.

Хотілося би подякувати усім тим, хто нас підтримує. Окреме привітання команда передає Олександрові Болгару, який травмувався у грі із закарпатською командою. Процес відновлення у нього буде тривалим. Олександр - гравець нашого колективу. Команда чекає на його повернення. Кожну гру хлопці б'ються за себе та Олександра», - сказав Віталій Куниця.

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!