Віталій Куниця: «Якість гри залишає бажати кращого, однак є результат» (ВІДЕО)

П'ятниця, 05 листопада 2021 19:27
Віталій Куниця. Віталій Куниця.

Матч 9-го туру чемпіонату України (ДЮФЛУ, вища ліга) «Буковина» U15 - «Минай» U15 (2:1) прокоментував тренер переможців Віталій Куниця.

«Був важкий матч. Ми грали з командою, яка посідає друге місце у нашій групі та випереджала нас на 5 очок. Для того, щоби надалі претендувати на призові місця, нам потрібна була тільки перемога. Матч вийшов нервовим. Було багато помилок. Брак у передачах не дозволяв нам контролювати хід гри. Однак у першому таймі у нас виходили швидкі контратаки. Ми створили чотири хороших моменти. На жаль, вдалося реалізувати лише один.

У другому таймі індивідуальні помилки призвели до того, що суперникові вдалося зрівняти рахунок. Однак нарешті спрацював наш бомбардир Антон Гарабажій, який забив важливий гол. Цей гол і приніс нам перемогу.

Дякую усім батькам, вболівальникам. Усім тим, хто нас підтримує. Звісно, що дякую хлопцям, які виклалися на усі сто. Якість гри залишає бажати кращого, однак є результат. Це вже позитив», - сказав Віталій Куниця.

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!