Віталій Куниця: «Хотілося піти на зимову перерву, здобувши три очка» (ВІДЕО)

П'ятниця, 19 листопада 2021 20:42
Віталій Куниця. Віталій Куниця.

Матч 11-го туру чемпіонату України (ДЮФЛУ, вища ліга) КЗ ДЮСШ «Буковина» U15 - КЗ «Поділля» U15 (2:1) прокоментував тренер господарів поля Віталій Куниця.

«Нам хотілося піти на зимову перерву, здобувши три очка. Незважаючи на те, що суперник перебуває на останній сходинці, до гри попереджав хлопців: тут слабких команд немає. Було багато помилок технічного плану. Десь неправильні дії хлопців призвели до того, що до останніх хвилин гра тримала у напрузі тренерів і глядачів. Зрештою, нам посміхнулася удача. Вдалося використати помилку суперника. Відчувалося, що тим хлопцям, на яких ліг основний тягар матчів, було вже важко. Хлопці - молоді. Їм важко витримувати усю гру.

Сьогодні спрацювали заміни і нам вдалося підсилити гру та досягти результату. Це дуже важко, бо у клубному заліку наша команда бореться за те, щоби грати у вищій лізі. Конкуренція дуже висока. Цього сезону вилітає дві команди. Команда із Хмельницького - один із наших конкурентів. Радує те, що ми з у матчах з ними взяли 4 очка.

Зараз у нас буде планомірний перехід у зимовий період. Хлопці трохи відпочинуть, відновляться. А далі у нас багато. Ми намагатимемося прогресувати для того, щоби у 17 років хлопцями зацікавилися професійні команди», - сказав Віталій Куниця.

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!