Олександр Кобець: «Сподіваюся, що найближчим часом ми переможемо ворога»

Wednesday, 16 March 2022 08:17
Олександр Кобець: «Сподіваюся, що найближчим часом ми переможемо ворога». Олександр Кобець: «Сподіваюся, що найближчим часом ми переможемо ворога».

Зараз у Чернівцях перебуває відомий баскетболіст Олександр Кобець, який, насамперед, запам'ятався за виступами у «Черкаських Мавпах», столичному «Будівельнику» та національній збірній України. 

Ми скористалися нагодою поспілкуватися з Олександром. 

«У Черкасах грав вісім сезонів»

- Олександре, де тебе застав початок війни ?

- Спочатку я був у Києві. Потім ситуація у столиці погіршилася, тому довелося поїхати у Черкаси, де живе моя дружина. У Черкасах багато допомагали територіальній обороні, займалися волонтерством. Зрештою, зараз допомагає уся Україна. Ми прагнемо зараз допомогти у ситуації, яку зараз маємо. Сподіваємося, що ситуація покращиться найближчим часом і ми переможемо ворога, однак ми не можемо знати стовідсотковий розвиток подій. Тому намагаємося відправити жінок і дітей за межі України.

А У Чернівцях живуть мої знайомі. Я відправив дружину за межі України та заїхав у Чернівці, де живе тренер Геннадій Водовоз, якого знаю з дитинства. Залишився тут потренуватися та провести кілька зустрічей.

- Розкажи, про свої перші кроки у баскетболі...

- Я розпочинав займатися баскетболом у Новомосковську. У мене батько - тренер. З дитинства багато часу проводив у залі. Батько мені дуже допомагав. Потім надійшла пропозиція переїхати у Черкаси. Там навчався у школі. У нас була там програма, яку зробив Михайло Бродський. Нас було 5 чоловік, яких зібрали з різних міст та створили умови для розвитку. Ми навчалися у спортивному класі. Для нас створили чудові умови.