ДЮФЛУ 2018-2019
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
U15. Матч за 3-є місце. «Молодь» (Полтава) — ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 3:3 (пен. – 8:7)
 
 
Powered by Phoca Gallery

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Соцмережі