Буковинській волейболістці Тетяні Ротар - 26
Відомій буковинській волейболістці Тетяні Ротар виповнилося 26 років.
На Буковині з'явилася волейбольна родина (ФОТО)
7 травня відома буковинська волейболістка Тетяна Ротар та гравець ВК «Контінентал» Олександр Корчак стали подружжям.
Тетяна Ротар: «Сезон у СК «Прометей» показав мені те, яким є європейський волейбол» (ВІДЕО)
На Буковині відбувається волейбольний чемпіонат області серед жіночих команд.
Іван Васкан: «Ми відновлюємо чемпіонати області серед чоловіків, жінок і ветеранів» (ВІДЕО)
На Буковині поновилися обласні волейбольні змагання.
У чемпіонаті Чернівецької області грають волейболістки Суперліги (ФОТО)
У СК «Будівельник» відбувся один із ключових матчів волейбольного чемпіонату Чернівецької області серед жіночих команд.
Буковинська волейболістка Тетяна Ротар - чемпіонка України у складі СК «Прометей» (ФОТО)
Волейбольна команда СК «Прометей» (Кам'янське) тріумфувала у чемпіонаті України.
Буковинська волейболістка Тетяна Ротар - володарка Кубку України у складі СК «Прометей» (ФОТО)
У місті Кам'янське відбувся фінал волейбольного Кубку України серед жіночих команд.
Буковинська волейболістка Тетяна Ротар гратиме за СК «Прометей»
Відома буковинська волейболістка Тетяна Ротар відтепер захищатиме кольори колективу Суперліги СК «Прометей» (Кам'янське).
Тетяна Ротар: «Ми планували здобути перше місце» (ВІДЕО)
Переможцями першого туру CHERNIVTSI OPEN 2020 beach volley championship серед жіночих команд стали майстер спорту України Тетяна Ротар і волейболістка з Хмельницької області Альона Щіпановська.
Важливе
- У бою з російськими окупантами загинув буковинський футбольний арбітр Володимир Безборотько
- Богдан Шершун: «Мирне небо над головою – це дуже важливо» (ВІДЕО)
- У Чернівцях нагородили призерів і кращих гравців чемпіонату області серед команд Суперліги (ВІДЕО...
- Футбольна команда ЧНУ - переможець Універсіади України
- Володарем футбольного Кубку області стала «Волока» (ФОТО, ВІДЕО)
Вітаємо!
Новини
- Визначилися півфіналісти футзального Кубку Чернівців
- Уродженець Чернівців Денис Спиридонов – головний тренер баскетбольної жіночої збірної України U18
- Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (гравці 2012 р.н.) - треті на турнірі «Легенди «Карпат»
- Стартував футзальний Кубок Чернівців
- Патріарху буковинського баскетболу Валентині Анісімовій - 80 !
- Шаховий Меморіал Миколи Копаєва виграв Олександр Довгалюк
- Буковинська баскетболістка Марина Лікар зіграла за київське «Динамо» у Суперлізі
- Президентом ГО «Федерації шахів Чернівецької області» переобрано Івана Білича
- Благодійний турнір з міні - футболу «Слава ЗСУ»: визначилися учасники півфіналу (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТ...
- Олександр Неруш: «Враження від Чернівців - найкращі» (ВІДЕО)
- Директорові та тренерові КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» Юрію Крафту - 60 !
- Зірці буковинського футболу Василю Задорожняку - 62
- У міні - футбольному ветеранському чемпіонаті Чернівецької області 55+ - двовладдя
- У Чернівцях - матчі ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження
- «Київ – Баскет» разом із буковинцями Когутом і Фреш-Стахановим - третій у регулярному сезоні Супе...
- У Чернівцях стартував Кубок ОДЮФЛ - Безборотько КАП (РЕЗУЛЬТАТИ, НАСТУПНІ МАТЧІ)
- Перспективному футболістові Володимиру Друцулу - 16
- Ветеранові буковинського футболу Юрію Гнатишину - 66
- На «Хет-трик Арені» стартував Благодійний турнір з міні - футболу «Слава ЗСУ» (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИС...
- У чемпіонат області з міні-футболу серед ветеранів 40+ лідирує «Буковина-Ретро» (РЕЗУЛЬТАТИ, РОЗК...
- На Буковині встановлено пам’ятник на могилі футболіста і тренера Олександра Костюка (ФОТО)
- Турнір «Весняні ластівки Буковини – 2024» серед гравців 2010 року народження виграли вихованці Ан...
- Максим Шаповалов: «Тренування у Чернівцях - це великий досвід» (ВІДЕО)
- «Буковина – Мальва» - переможець турніру «Весняні ластівки Буковини – 2024» серед гравців 2012 ро...
- Команди «ЧОДЮСШ-Академія - CHEBASKET» зіграли товариські матчі з СКЦ «Плоскирів»
Футзал 2024. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Radent | 6 | 26-13 | 16 |
2 | ТomStudio | 6 | 33-17 | 15 |
3 | Урожай | 5 | 19-10 | 12 |
4 | Аматор | 5 | 14-12 | 9 |
5 | DV-Trans | 5 | 12-7 | 8 |
6 | З-й тайм | 6 | 23-24 | 7 |
7 | Bado | 5 | 10-12 | 6 |
8 | Друзі | 5 | 12-16 | 5 |
9 | Чернівецький рятувальник | 6 | 7-16 | 5 |
10 | Рокитне | 6 | 13-22 | 3 |
11 | Січ | 5 | 7-27 | 0 |
Група А 2023/24 |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Іванківці | 11 | 54-14 | 31 |
2 | TOM.studio | 11 | 47-14 | 27 |
3 | Урожай | 11 | 45-16 | 25 |
4 | Вікторія-Буковина | 11 | 38-28 | 23 |
5 | Брусниця | 11 | 45-11 | 23 |
6 | Поліція Буковини | 11 | 36-37 | 18 |
7 | НДЕКЦ МВС | 11 | 25-28 | 11 |
8 | ДімТек | 11 | 20-41 | 10 |
9 | Патрульна Поліція | 11 | 22-34 | 10 |
10 | Фазенда | 11 | 30-30 | 9 |
11 | CupChernivtsi | 11 | 30-53 | 6 |
12 | Арсенал | 11 | 20-106 | 0 |
Група В 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Магала | 16 | 62-18 | 43 |
2 | Драниця | 16 | 71-24 | 39 |
3 | DV TRANS | 16 | 64-28 | 39 |
4 | Садгора | 16 | 61-26 | 38 |
5 | Берегомет | 16 | 76-39 | 32 |
6 | Бояни | 16 | 66-38 | 29 |
7 | Рідківці | 16 | 65-34 | 28 |
8 | Green Garden Chernivtsi | 16 | 43-44 | 28 |
9 | Рокитне | 16 | 55-36 | 27 |
10 | Хімік | 16 | 51-37 | 21 |
11 | Новоселиця-2017 | 16 | 43-48 | 19 |
12 | Топорівці | 16 | 35-56 | 18 |
13 | Прайм-Тек-Буковина | 16 | 32-46 | 16 |
14 | Горбова | 16 | 48-76 | 13 |
15 | Грозинці | 16 | 25-53 | 13 |
16 | Лавандова мрія | 16 | 30-68 | 10 |
17 | Колінківці | 16 | 19-56 | 7 |
18 | Козаки | 16 | 20-139 | 0 |
Група С 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | М-Тревел | 8 | 65-0 | 24 |
2 | Дорошівці | 8 | 35-14 | 21 |
3 | Славець | 9 | 32-14 | 21 |
4 | Борівці-Киселів | 9 | 38-18 | 18 |
5 | Лужани | 8 | 33-18 | 18 |
6 | Дорогою життя | 9 | 19-18 | 13 |
7 | Лашківка | 8 | 14-34 | 12 |
8 | Неполоківці | 8 | 37-23 | 9 |
9 | Дубівці А | 8 | 20-32 | 9 |
10 | Заставна | 8 | 14-33 | 5 |
11 | Клокучка-Біла | 9 | 19-40 | 5 |
12 | Валява | 8 | 17-51 | 4 |
13 | Дубівці Б | 8 | 10-59 | 0 |
Група D 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Купка-Сучевени | 5 | 29-12 | 15 |
2 | Молодія | 5 | 30-16 | 13 |
3 | Митник | 6 | 36-20 | 12 |
4 | Горби | 5 | 23-22 | 9 |
5 | Чагор | 5 | 28-15 | 7 |
6 | Тереблече | 6 | 26-41 | 7 |
7 | Ардан | 5 | 23-20 | 6 |
8 | ДЮСШ Глибока | 6 | 26-33 | 6 |
9 | Черепківка | 5 | 13-32 | 4 |
10 | Волока | 5 | 19-30 | 3 |
11 | Луковиця | 5 | 16-28 | 3 |
Перша ліга 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Динівці | 10 | 28-9 | 23 |
2 | Рідківці | 10 | 24-22 | 22 |
3 | Бояни | 10 | 27-8 | 21 |
4 | Станівці | 10 | 29-16 | 20 |
5 | Топорівці | 10 | 13-16 | 15 |
6 | Дорогою життя | 10 | 19-20 | 14 |
7 | Глибоцька ДЮСШ | 10 | 13-20 | 10 |
8 | Горбова | 10 | 13-19 | 8 |
9 | Новоселиця-2017 | 10 | 11-20 | 7 |
10 | Чорнівка | 10 | 8-20 | 6 |
11 | Клішківці | 10 | 5-20 | 6 |