«Соколи» стартували у чемпіонаті України: тренер зламав палець

Середа, 02 травня 2018 07:08

Чернівецька бейсбольна команда «Соколи» розпочала виступи у вищоліговому чемпіонаті України (дивізіон «А»).

Команда Ростислава Гринчука приймала у Новому Киселеві Кіцманського району Чернівецької області колектив «Біотехком – СДЮШОР-2» (Кропивницький). Наші земляки, на жаль, поступилися у трьох зустрічах – 0:32, 1:4 та 2:29. 

Матчі «Соколів» прокоментував їх граючий наставник Ростислав Гринчук. «Перший та третій матчі були невдалими з боку гравців «Соколів». А ось друга зустріч виявилася цікавою завдяки грі пітчера нашої команди Андрія Костащука. У першому іннінгу ми повели 1:0. Наприкінці сьомого іннінга у нас була можливість збільшити рахунок при нулі аутів. Були зайняті 2 і 3 бази, однак 3 страйк аути і все позаду. У восьмому іннінгу сталася прикра помилка правого філдера, який не зловив флай. Тут команда «БіоТехКом-СДЮШОР-2» змогла занести два очка, а наступного іннінга ще два очка. Тут не обійшлося без помилок захисту чернівчан. Рахунок гри – 1:4. На жаль, сенсації не сталося. Вже у першому підході на відбивання при свінгу я зламав палець, однак матч дограв. Ми не перемогли, однак дали бій сильній команді», - зазначив Ростислав Гринчук. 

Результати інших матчів: 

«Західний Вогонь» - «Атма» - 1:4, 9:0 (технічна поразка, на другу гру першого туру подана апеляція з приводу трактування пунктів Регламенту змагань на 2018 рік), 0:11.

Турнірне становище: 

«Біотехком – СДЮШОР-2» (Кропивницький) - 6 (3)

«Атма» (Київська область) – 4 (2)

«Західний Вогонь» (Рівне) – 3 (2)

«Соколи» (Чернівці) – 3 (3)

«Біотехком – КНТУ» (Кропивницький) – 0 (0)

Прочитано 174 раз

Наш спецпроект: 2018 рік. Досягнення буковинських спортсменів

Новини

Соцмережі