«Буковина» (U19) – бронзовий призер першолігового чемпіонату України

Понеділок, 11 червня 2018 23:04

У Чернівцях завершилася фінальна частина першолігового чемпіонату України (U19).

У матчі за третє місце, який відбувся на стадіоні «Мальва», чернівецька «Буковина» протидіяла луцькій «Волині».

Підопічні Віталія Куниці відзначилися вже на п’ятій хвилині зустрічі. Штрафний вдало виконав один із кращих гравців фінальної частини змагань Даніел Раулюк. Наші земляки святкували перемогу з рахунком 1:0 та стали бронзовими призерами змагань.

Футбол: Фінальна частина першолігового чемпіонату України (U19). Нагородження (Фоторепортаж)

Футбол: Фінальна частина першолігового чемпіонату України (U19). Фінал. «Оболонь-Бровар» — «Черкаський Дніпро» 4:0 (Фоторепортаж)

Футбол: Фінальна частина першолігового чемпіонату України (U19). Матч за 3-е місце. «Буковина» — «Волинь» 1:0 (Фоторепортаж)

Футбол: Фінальна частина першолігового чемпіонату України (U19). «Оболонь-Бровар» — «Волинь» 4:2 (Фоторепортаж)

Футбол: Фінальна частина першолігового чемпіонату України (U19). «Буковина» — «Черкаський Дніпро» 1:1 (пен. 5:6) (Фоторепортаж)

Склад «Буковини»: Костянтин Гуцул, Микола Кузик, Вячеслав Пилишатий, Валентин Рудич, Даніел Раулюк, Владислав Павлович (Микола Ковальчук, 70; Давид Шутак, 83), Денис Мельничук, Вадим Бута (Дмитро Постолакій, 80), Олександр Жумига, Василь Гакман, Александру-Васілє Мунтян.

Вирішальна гра відбулася на стадіоні «Буковина». Першу сходинку розіграли команди «Оболонь-Бровар» (Київ) та «Черкаський Дніпро» (Черкаси). У першому таймі підопічні Олега Мазуренка спромоглися двічі вразити ворота голкіпера черкаської команди Владислава Марченка. Відзначилися Денис Островський (25 хвилина) та капітан «пивоварів» Володимир Ткач. У другому таймі перевагу столичної команди у рахункові збільшили Антон Рафальський (75 хвилина) та Іван Чистяк (90+2).

«Оболонь-Бровар» перемогла з рахунком 4:0 та тріумфувала у чемпіонаті.

Склади команд:

«Оболонь-Бровар»: Дьогтяр, Покойовий, Дишкант, Потопальський, Прокопенко, Чобанов, Островський (Аракелян, 81), Деревяго (Рафальський, 71), Левенець (Чистяк, 76), Іванюк (Лаврієнко, 67), Ткач (Студинікін, 83).

«Черкаський Дніпро»: Марченко, Шаповал (Хачатрян, 46), Короп, Шаталов, Стрикаль, Равлик, Передерій, Гарнага (Ткаченко, 60), Нікішов, Тенжицький (Масоха, 90+1), Цокало (Коломоєць, 77).

За підсумками змагань кращими гравцями стали:

Воротар – Владислав Марченко («Черкаський Дніпро»)

Захисник – Марлен Чобанов («Оболонь-Бровар»)

Півзахисник – Даніел Раулюк («Буковина»)

Нападник – Володимир Ткач («Оболонь-Бровар»)

Отримали подяки арбітри матчу Андрій Кошура, Володимир Бамбурак, Сергій Дарійчук (усі – Чернівці) та Ярослав Леськів (Львів).

У церемонії нагородження взяли участь голова Чернівецької обласної федерації футболу Василь Орлецький, перший віце-президент ДЮФЛУ Станіслав Кочубинський, віце-президент ДЮФЛУ Олександр Сопко, тренер молодіжної збірної України Василь Кардаш, легендарний український футболіст Степан Юрчишин і перший капітан національної збірної України Юрій Шелепницький.