Карен Агамалян: «Думаю, що українські боксери будуть готові ще краще» (ВІДЕО)

Вівторок, 12 червня 2018 12:17

Наприкінці минулого тижня у ГТК «Мигово» Вижницького району Чернівецької області відбулася  міжнародна матчева зустріч з боксу серед молоді.

У змаганнях  взяли участь молодіжні збірні Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України. Нам вдалося поспілкуватися з відомим вірменським тренером Кареном Агамаляном. Наш гість з Вірменії поділився враженнями від міжнародних змагань.

«Хочу висловити подяку Федерації боксу України, з якою ми плідно співпрацюємо, за те, що запросили на спільний збір. Дякую також моєму другу Олегу Малованюку, який керує українською збірною. Враження – чудові. Жодних претензій у нас немає. Готуємося до чемпіонату світу, Олімпійських ігор. У зборі беруть участь представники п’яти країн, де школа боксу різна. Це збір принесе більше користі, аніж участь у якомусь турнірі. Сподіваюся, що усе буде гаразд на представницьких міжнародних змаганнях.

Щодо рівня українських боксерів, то мені важко про це судити. Боксери виконують різні завдання. Візьмемо чемпіона Європи Максима Галінічева. Він до чемпіонату світу не готується. У нього інше завдання – готуватися до Олімпійських ігор. Дуже непоганий хлопець Тарас Бондарчук. Я його бачив на чемпіонаті Європи. В українській збірній досвідчений тренер – Олег Малованюк. Думаю, що у відповідний момент українські боксері будуть готові ще краще. А це лише підготовчий етап», - зазначив Карен Агамалян.

Прочитано 142 раз
Кращі арбітри Чернівецької області
Кращі асистенти арбітра Чернівецької області

СтарЛайф — Ужгород-УЖНУ

Новини

Соцмережі