«Буковина-Ретро» - третя на «Меморіалі Школьникова»

Понеділок, 09 липня 2018 21:58

На вінницькому СК «Нива» відбувся третій ветеранський турнір з міні-футболу (45 і старші), присвячений пам'яті відомого тренера Юхима Школьникова, який вдало працював із чернівецькою «Буковиною» у 1987-1992, 1995-1996 роках.

Юхим Григорович також із успіхом тренував рідну чернігівську «Десну» та вінницьку «Ниву». Помер Юхим Школьников 3 вересня 2009 року в Чернівцях. 

Цьогоріч у турнірі взяли участь команди з Чернівців, Вінниці, Чернігова та Житомира. У півфіналі колектив «Буковина-Ретро» поступився збірній Житомирської області (1:3). А у іншій півфінальній зустрічі «Нива-ветеран» (Вінниця) перемогла чернігівську «Десну» - 5:1. 

У матчі за третє місце «Буковина-Ретро» перемогла чернігівську «Десну» - 7:2, а у вирішальній зустрічі збірна Житомирської області переграла «Ниву-ветеран» - 3:1. Індивідуальні призи отримали кращі гравці кожної з команд.

Як повідомляє vlasno.info, серед гравців чернівецького колективу приз отримав рекордсмен «Буковини» за кількістю зіграних офіційних матчів (508 зустрічей, 26 голів) Юрій Гій. А найстарший гравець турніру – чернівчанин Володимир Воронюк (1943 р.н., за чернівецьку «Буковину» («Авангард») провів 441 гру та забив 125 голів) отримав грошову премію. Володимир Дмитрович тривалий час працював із Юхимом Школьниковим у «Буковині».

Призи також отримали воротар Сергій Умен («Десна», Чернігів), а також Олексій Рябцев («Нива-ветеран») і Микола Ткачук (збірна Житомирської області).

За «Буковину – Ретро» серед відомих гравців виступали також Валерій Сарафінчан і перший капітан національної збірної України Юрій Шелепницький. А за чернігівську «Десну» зіграв  Сергій Сапронов, який під орудою Школьникова захищав кольори «Буковини» у 1995-1996 роках. 

Прочитано 233 раз

Новини

Соцмережі