Геннадій Водовоз: «На Альберта Білоусова звернули увагу в Рівному та Івано-Франківську»

Четвер, 09 листопада 2017 07:45

Як ми вже повідомляли чернівецька команда «StarLife» зіграла у другому турі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2001 року народження, який відбувся у Івано-Франківську.

В активі наших земляків дві перемоги. «ЧернівціСпорт» попросив прокоментувати гру буковинського колективу в Івано-Франківську його наставника Геннадія Водовоза. 

«Першого дня ми зіграли два матчі. Протидіяли командам «КФВ – Говерла» та «Рівненщина». Щодо першої гри, то ми добре розібрали команду з Івано-Франківська та були близькими до перемоги. Ми вели у рахункові, однак низька помилок нам не дозволили утримати ту перевагу, яка у нас була. У підсумку ми програли одинадцять очок. Враховуючи те, що у першому турі ми програли «Говерлі» 28 очок, можна говорити про крок уперед. У цьому матчі відзначився наш гравець Альберт Білоусов. Він у кожному турі демонструє дуже надійну гру та є лідером нашої команди. Відзначу і Микиту Цуркана, Артема Семаку. 

У другому матчі з «Рівненщиною» ми вирішили перевірити готовність запасних гравців. Тому і не треба дивуватися рахункові. У запасі у нас перебувають хлопці 2002-2003 років народження. Це наша перспектива, тому нам треба подивитися на те, наскільки хлопці готові до важких матчів. У легкому матчі гравець завжди може сховатися, так би мовити, за результат та за сильнішого баскетболіста. У цій грі непогано діяли Іван Ігнатюк, Максим Нестеренко, Ростислав Писанчин. Це був день нашого приїзду на тур. Тому і дали можливість відпочити лідерам команди. 

Наступну гру ми грали з командою «Калуш». Цей колектив за стилем гри приблизно такий, як ми. Гра була нервовою. Ми захопили лідерство та постійно вели у рахункові. Нам було важко, бо ніяк не могли збільшити свою перевагу. Ротація була дуже вузькою. Нам треба було обов’язково вигравати. Перед нами стоїть завдання  - утриматися у трійці та вийти до наступного туру на перші 15 команд. 

Останній матч ми грали з командою ДЮСШ (Тернопіль), яку ми добре знаємо. Ця команда дуже габаритна. Троє хлопців тернопільського колективу мають зріст за два метри. Хлопці – високі, міцні. Було дуже важко. У нас, на жаль, захворів Олег Побережник. Він зліг із температурою 39. Щобільше, у нас п’ять фолів швидко отримали ті хлопці, які нещодавно увійшли до складу команди – Ілля Камбур і Віталій Літвінцев. У гру повернулися ті гравці, які були більш-менш готовими. На майданчик вийшли хлопці 2003 року народження та дуже добре зіграли. Хочу відзначити, насамперед, Ростислава Писанчина, який набрав 15 очок. З них – чотири трьохочкових кидків із п’яти. Це дуже високий показник навіть для майстрів. Зіграв і Максим Нестеренко. Його завдання було, насамперед, захищатися. Знову був на висоті Альберт Білоусов. Цей хлопець постійно додає у майстерності. На нього звернули увагу тренери з Рівного, де працює наставник збірної України. На Альберта також звернув увагу БК «Говерла». Надходять певні пропозиції. Для хлопця, який навчається в одинадцятому класі, то вже рівень. Зараз Альберт Білоусов – лідер ВЮБЛ за підбираннями. На цьому турі «вистрелив» Микита Цуркан. Він віддав 13 результативних передач. Наскільки я знаю, це кращий результат серед усіх команд ВЮБЛ у цьому турі. 

Наступний тур відбудеться 27-30 листопада у Чернівцях. Будемо готуватися. Звісно, що є свої проблеми. Це, насамперед, зал. Є також мікропошкодження у гравців. Кілька гравців приїхали з простудою. Намагаємося якнайшвидше їх вилікувати та підготувати до наступного туру», - сказав Геннадій Водовоз. 

Прочитано 289 раз
Кращі арбітри Чернівецької області
Кращі асистенти арбітра Чернівецької області

СтарЛайф — Ужгород-УЖНУ

Новини

Соцмережі