Олег Собуцький: «Футбол – це велика об’єднавча сила» (ВІДЕО)

П'ятниця, 22 грудня 2017 00:14

Участь у Конференції ЧОФФ взяв  віце-президент ФФУ, президент Асоціації ветеранів футболу України Олег Собуцький. «ЧернівціСпорт» поспілкувався з Олегом Михайловичем.

- Олеже Михайловичу, з якою метою Ви завітали на Конференцію Чернівецької обласної федерації футболу?

- Василь Орлецький є ще першим радником президента Федерації футболу України. Ми вирішили, що хтось з нашого дружнього колективу повинен підтримати нашого футбольного побратима. Василь Григорович – людина, яка дбає про футбол. Звісно, що ми не могли не підтримати Василя Орлецького.

- Поговоримо про національну збірну України серед ветеранів. Ії наставник – титулований український футболіст Анатолій Дем'яненко казав, що українська команда проводить за рік багато матчів. Приблизно шістдесят матчів вже зіграно?

- Шістдесят матчів ще немає, однак цього тижня проводимо ще дві гри. Тому, напевно, у нас так і вийде. Якраз Василь Орлецький стояв біля витоків організації команди. Раніше ми їздили від «Динамо», «Дніпра», однак Василь Григорович запропонував створити національну збірну України серед ветеранів. Зараз ми їздимо по усьому світові. Ми не тільки пропогуємо футбол, але й розповідаємо про те, що в України йде війна. Футбол – не тільки гра мільйонів. Футбол – це велика об’єднавча сила. Футбольні фанати різних клубів нашої держави об'єдналися та сказали: «Давайте не будемо ділити Україну».

Наша збірна побувала на турнірі в Канаді. А у вівторок ми повернулися з «Кубку Легенд», який відбувся в США. Там є чисельна діаспора. Ми розповідали про те, що відбувається в Україні. Люди, на жаль, не мають повної інформації.

- Які плани ветеранської збірної?

- 13 січня ми вилітаємо у Грузію. Там гратиме багато команд. На першому місці буде питання миру. А 20 січня вирушимо у Бразилію, де проведуть дві зустрічі на чудових стадіонах, на яких відбувалися матчі чемпіонату світу. 26 січня ми вилітаємо з Бразилії в Аргентину. Плани у нас – великі.

- Ви є також почесним президентом ФК «Агробізнес» (Волочиськ). Команду Хмельницької області тренує екс-захисник «Буковини» Андрій Донець. Як оцінюєте роботу молодого тренера?

- Андрій Донець не тільки тренер, але й мій друг. Ми практично виросли разом, тренуємося кожного дня. Я повністю довіряю Андрієві. Ми бачимо наші сьогоднішні здобутки. Андрій Донець – чудова людина та тренер.

- Ваші побажання буковинцям…

- Буковинцям, як і всім нашим співвітчизникам, хочу побажати миру. Якщо буде мир та спокій у нашій країні, то ми набагато більше вкладатимемо як у футбол, так і повсякденне життя. Буковина – надзвичайно футбольна область, яка дала першого капітана національної збірної України Юрія Шелепницького. Бажаю також буковинцям здоров'я, благополуччя. Треба щоби усе погане залишилося у старому році. Треба рухатися лише вперед. 

Прочитано 396 раз

Наш спецпроект: 2018 рік. Досягнення буковинських спортсменів

Новини

Соцмережі