Володимир Загурський: «Ми досягли того, що ніколи не було в історії буковинського боксу» (ВІДЕО)

Неділя, 31 грудня 2017 00:17

2017 рік приніс шанувальникам буковинського боксу багато приємних миттєвостей.

Президент Чернівецької обласної федерації боксу Володимир Загурський розповів про досягнення буковинців та поділився планами на 2018 рік. 

«Це був дуже вдалий рік. Ми досягли того, що ніколи не було в історії буковинського боксу. У нас вперше є призер чемпіонату Європи серед дорослих та чемпіон Європи серед юніорів. Це дуже серйозний результат. Наші дорослі боксери також вдало виступили на чемпіонаті України. Чемпіоном нашої держави двічі став Степан Грекул, а призером  – Микола Жижиян. 

У 2017 році ми гідно провели у Чернівцях юніорський чемпіонат України. На ньому вдало виступили наші хлопці. Двоє з них – Вадим Клим та Юрій Томюк наприкінці року представляли Україну на міжнародних змаганнях у Баку. 

Щодо планів, то вже у січні 2018 року Чернівці прийматимуть зональну першість України. У ній братимуть участь представники чотирьох областей Західного регіону нашої держави - Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької. Відбуватиметься відбір на чемпіонат України серед юнаків. Вважаю, що буковинські боксери мають перспективи потрапити на чемпіонати світу та Європи, а також Олімпійські ігри», - зазначив Володимир Загурський. 

Прочитано 189 раз
Кращі арбітри Чернівецької області
Кращі асистенти арбітра Чернівецької області

Новини

Соцмережі