У Чернівцях організували баскетбольне свято (ВІДЕО, ФОТО)

Вівторок, 02 січня 2018 07:33

У ЗОШ №22 провели новорічне баскетбольне свято. У святковому заході взяли участь групи різного віку ««ЧОДЮСШ – БК «StarLife» та ЧОДЮСШ «Спартак» (тренер – Геннадій Водовоз). Зокрема, учасники ВЮБЛ (2001 р.н. та 2005 р.н. – дивізіон Б), а також діти, які лише роблять перші кроки у баскетболі (2009 р.н.і молодші).

Серед почесних гостей свята були -  переможець першості  СРСР серед школярів Ілля Хочь, майстер спорту Валентина Анісімова, майстер спорту, володар Кубку України  та гравець StarLife -Чернівці» Василь Федоряк та перспективний буковинський баскетболіст, гравець БК «Хімік-2» (Южне) Артур Фреш – Стаханов, який на кілька днів завітав у рідні Чернівці.

Зазначимо, що Василь Федоряк розпочинав займатися баскетболом у Володимира Риженкова, а ось Артур Фреш – Стаханов раніше тренувався у Валентини Анісімової, Юрія Барабанова та Геннадія Водовоза. 

Під час заходу провели різноманітні естафети. Зокрема, запам’яталася естафета з одягання форми. Учасників одягали батьки, а форму для естафети надав Василь Федоряк. У ній Василь виступав за команди Івано-Франківська та Луцька. 

Свою майстерність учасникам свята продемонстрували баскетбольні ветерани та  почесні гості заходу. Відбувся також цікавий матч. За одну команду виступали баскетбольні ветерани та почесні гості, а за іншу – виконавці, які грають у ВЮБЛ (2001 р.н.). 

Для учасників свята організували солодкий стіл. А найголовніше те, що напередодні 2018 року діти та перспективні баскетболісти отримали великий заряд позитивної енергії.  

В організації заходу посприяли ЗОШ №22, БК «StarLife» та Чернівецька обласна федерація баскетболу. 

Прочитано 506 раз
Кращі арбітри Чернівецької області
Кращі асистенти арбітра Чернівецької області

Новини

Соцмережі