Артур Фреш-Стаханов: «Хочу потрапити у команду Суперліги» (ФОТО,ВІДЕО)

Неділя, 07 січня 2018 20:16

Нещодавно у рідних Чернівцях побував баскетболіст команди вищої ліги «Хімік – 2» (Южне) Артур Фреш – Стаханов.

У розмові з «ЧернівціСпорт» 16 - річний гравець поділився враженнями від виступів у колективі Одеської області та розповів про свої перші кроки у баскетболі. 

- Артуре, як ти потрапив у структуру команди «Хімік» (Южне) ? 

- Я грав у команді Геннадія Водовоза «StarLife - 2». Ми їздили на тури, намагалися перемагати. Потім тренерові зателефонували та запитали про мене. Вийшло так, що я приїхав у Южне.

- Які враження від клубу з Одеської області ? 

- Клуб дуже хороший. Тренери до всіх ставляться лояльно. Там розуміють кожного та намагаються в усьому допомогти. У сезоні – 2016/17 ми посіли перше місце у ВЮБЛ серед баскетболістів 2000 року народження.

- Ти вже встиг вийти на майданчик у складі команди вищої ліги «Хімік – 2». Як грається у колективі тренера Олександра Пащенка ?

- Дуже приємно потрапити у таку команду. Хочу подякувати тренерам, які допомогли мені вийти на такий рівень. Звісно, що приємно грати у матчах, у яких беруть участь хлопці віком 20-25 років. 

- Чи спілкуєшся з гравцями першої команди ? 

- Так. Часто бачу гравців першої команди тоді, коли вони виходять з роздягальні. Вони привітні хлопці. У них мета – перемагати. 

Я ж поки що намагаюся проявити себе. Якщо не помиляюся , то у мене контракт із «Хіміком» ще на два роки. Звісно, що хочу потрапити у команду Суперліги. Зараз же намагаюся грати на команду. 

- Чи слідкуєш за виступами своїх колишніх партнерів у ВЮБЛ ? 

- Я дуже радий, що хлопці здобувають перші перемоги. У ВЮБЛ Альберт Білоусов перебуває на першому місці за підбираннями. Альберт Білоусов і Микита Цуркан – хороші баскетболісти. Кожного дня спілкуюся з Геннадієм Водовозом. Геннадій Вікторович постійно дає поради. 

- Розкажи про свої перші кроки у баскетболі ? 

- Батько привів мене до тренера Юрія Барабанова та запитав про те, чи треба мені займатися баскетболом. Тренер сказав, що треба спробувати. Коли Юрій Барабанов поїхав, то прийшла Валентина Анісімова, яка розпочала розвивати мої здібності. Згодом займався у Геннадія Водовоза. Саме Геннадій Вікторович найбільше допоміг мені здобути те, що я зараз маю. 

- Хто твій баскетбольний кумир ?

- У мене кумир, напевно, як і у всіх – Майкл Джордан. Дуже подобалося те, як він грав, стрибав. 

- Яке твоє хобі ? 

- Моє хобі ? Хочу вивчити англійську мову. 

- Твої побажання шанувальникам буковинського баскетболу… 

- Хочу побажати натхнення у Ваших справах. Якщо у Вас щось не виходить, то ніколи не опускайте руки. 

Прочитано 583 раз
Кращі арбітри Чернівецької області
Кращі асистенти арбітра Чернівецької області

Новини

Соцмережі