Артем Тєрєхов: «Я дуже скучив за Чернівцями» (ВІДЕО)

Четвер, 11 січня 2018 08:41

Чернівці відвідав захисник київської команди першої ліги «Оболонь-Бровар» Артем Тєрєхов.

Минулого року Артем був капітаном чернівецької «Буковини».

«ЧернівціСпорт» поговорив із футболістом про його виступи у столичному колективі. 

- Артеме, які у тебе враження від виступів за команду «Оболонь-Бровар», у яку ти перейшов влітку минулого року ? 

- Враження непогані. Хороша команда. У неї є амбіції. З нами тренуються багато молодих хлопців. Працюємо та намагаємося виконувати ті завдання, які перед нами ставлять.

- Як у тебе виник варіант із переходом у столичний колектив ?

- Мені зателефонував головний тренер та проявив конкретний інтерес щодо мого приїзду в команду. Я довго не думав та поїхав у київську команду. 

- Як оцінюєш виступ команди «Оболонь-Бровар» у першій частині сезону ? 

- Могли виступити набагато краще. Розпочали непогано, однак потім стався спад. Програли один матч… Після цього навіть забити не могли. Згодом потрохи стали набирати очки. 

- В київському колективі виступають колишні гравці «Буковини» Олександр Гуськов і Григорій Сахнюк (Гаранян). Як у них справи ? 

- У Гуськова все гаразд. Грає, бігає. А у Гріши були травми. Він зіграв кілька матчів. Григорій Сахнюк – хороший футболіст, однак є свої нюанси. 

- Які у тебе плани ? 

- Моя команда збирається орієнтовно 15 січня та буде готуватися до другої частини чемпіонату. Зараз відпочиваю та приїхав у Чернівці. 

- Можна зробити висновок, що Чернівці стали для тебе рідним містом… 

- Так. Мені дуже тут подобається. Я дуже скучив за Чернівцями. 

- Ти, напевно, слідкуєш за грою чернівецької «Буковини»… 

- Звісно, що слідкую. У «Буковині» грають мої друзі. Зрештою, мені небайдужа ця команда. Тому намагаюся слідкували за її виступами. 

- Твої побажання буковинським уболівальникам… 

- Треба терпіти. Сподіваюся, що «Буковина» матиме спонсорів та вона вийде, можливо, навіть у Премєр – лігу. Необхідно почекати та вболівати за рідну команду. 

Довідка «ЧС» 

Артем ТЄРЄХОВ народився 31 березня 1992 року (Іларіонове, Дніпропетровська область). Виступав за команди «Іллічівець» (Маріуполь, дубль), «Буковина» (Чернівці), «Гірник» (Кривий Ріг). У першій половині 2017 року був капітаном чернівецької «Буковини». Влітку минулого року став гравцем колективу «Оболонь-Бровар» (Київ). 

 

Прочитано 644 раз
Кращі арбітри Чернівецької області
Кращі асистенти арбітра Чернівецької області

Новини

Соцмережі