«ЧОДЮСШ-StarLife» зіграв у турі Всеукраїнської баскетбольної ліги (ФОТО)

Субота, 27 січня 2018 08:23

Команда «ЧОДЮСШ-StarLife» виступала у 2 турі другого етапу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (гравці 2001 р.н.).

Буковинці грають в Івано-Франківську. 26 січня підопічні Геннадія Водовоза зіграли з командою СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д. (Одеса). Наші земляки поступилися з рахунком 41:82. Найрезультативнішими у складі буковинського колективу стали Микита Цуркан (15 очок) та Альберт Білоусов (10+10 підбирань). 

А 27 січня буковинці протидіяли команді «Хімік» (Южне). Підсумковий рахунок – 93:44 на користь представників Одеської області. Найбільше очок чернівецькому колективу принесли Олег Побережник (15) та Альберт Білоусов (13). У складі «Хіміка» зіграв буковинець Артур Фреш – Стаханов, який у Чернівцях займався баскетболом у Юрія Барабанова, Валентини Анісімової та Геннадія Водовоза. Артур набрав 24 очка та зробив 13 підбирань. 

В останньому своєму матчі туру буковинці програли СДЮСШОР – 4-01 (Миколаїв) - 42:82.

«ЧОДЮСШ-StarLife» (Чернівці) – СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д. (Одеса) – 41:83 (16:31, 7:14, 12:11, 6:27) 

«ЧОДЮСШ-StarLife»: Юрій Мазурашу, Микита Цуркан (15), Максим Нестеренко, Ростислав Писанчин (4), Альберт Білоусов (10+10 підбирань), Артем Семака (3), Ілля Камбур (5), Сергій Кішкар, Ніколас Мокрицький, Олег Побережник (4), Іван Ігнатюк, Олександр Радомський. 

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.: Артемій Дементьєв (3), Артемій Рудаков (3), Андрій Качанов (6), Артем Андрієнко (4), Андрій Ромейко (2), Андрій Суханов (2+10 підбирань), Ігор Клімов (26), Вячеслав Риженко (2), Ігор Баптіданов (3), Олексій Польшаков (4). 

«ЧОДЮСШ-StarLife» (Чернівці) – «Хімік» (Южне) – 44:93 (6:19, 6:25, 12:31, 20:18) 

«ЧОДЮСШ-StarLife»: Юрій Мазурашу, Микита Цуркан (8), Максим Нестеренко, Ростислав Писанчин, Альберт Білоусов (13), Артем Семака (2), Ілля Камбур (4), Сергій Кішкар (2), Ніколас Мокрицький, Олег Побережник (15), Іван Ігнатюк, Олександр Радомський. 

«Хімік»: Олександр Петренко (5), Валентин Суровикін (29), Андрій Врублевський (5), О. Суворов, Богдан Онокій (18), Микита Безима (2), Ілля Чухно (10), Артур Фреш-Стаханов (24+13 підбирань).

«ЧОДЮСШ-StarLife» - СДЮСШОР – 4-01 – 42:82 (12:15, 13:25, 7:19, 10:23) 

«ЧОДЮСШ-StarLife»: Микита Цуркан (14), Максим Нестеренко (2), Ростислав Писанчин, Альберт Білоусов (7), Артем Семака (3), Ілля Камбур (6+13 підбирань), Олег Побережник (7), Іван Ігнатюк, Олександр Радомський (3). 

СДЮСШОР – 4-01: Б. Берестнєв (18), О. Кочура (23+11 підбирань), Д. Лихой (17), В. Биков (7), О. Гарбар (8+16 підбирань), А. Ющик (7), О. Жвавий, Н. Завялов (2), Д. Чернега.

Результати матчів туру: 

26 січня 

СДЮСШОР – 5 – ДВУФК (Дніпро) – ДВУОР ім. С. Бубки – 132:20 

«КФВ – БК «Говерла - 01» (Івано-Франківськ) – СДЮСШОР – 4-01 (Миколаїв) – 71:87 

КДЮСШ – КДЮСШ – 1 (Суми-Шостка) – Збірна Донецької області – 01 – 57:84 

«Рівненщина» (Рівне) – «Хімік» (Южне) – 77:73 

У складі «Хіміка» грав вихованець буковинського баскетболу Артур Фреш – Стаханов. Артур провів на майданчику 34 хвилини, набрав 17 очок і зробив 17 підбирань. 

Збірна Харківської області – ДЮСШ – Дружківка – 01- 99:52 

27 січня 

СДЮСШОР – 5 – ДВУФК (Дніпро) - Збірна Донецької області – 01 - 62:76

«КФВ – БК «Говерла - 01» (Івано-Франківськ) - СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса) - 53:67 

Збірна Харківської області - ДВУОР ім. С. Бубки - 116:31

«Рівненщина» (Рівне) - СДЮСШОР – 4-01 (Миколаїв) - 75:68

КДЮСШ – КДЮСШ – 1 (Суми-Шостка) - ДЮСШ – Дружківка - 57:99 

28 січня  

СДЮСШОР – 5 – ДВУФК (Дніпро) - ДЮСШ – Дружківка – 119:74 

«ЧОДЮСШ-StarLife» - СДЮСШОР – 4-01 (Миколаїв) – 42:82 

Збірна Харківської області - Збірна Донецької області – 01 – 89:92 

«КФВ – БК «Говерла - 01» (Івано-Франківськ) - «Хімік» (Южне) – 69:85  

В активі буковинського гравця «Хіміка» Артура Фреш – Стаханова 30 очок і 19 підбирань. 

КДЮСШ – КДЮСШ – 1 (Суми-Шостка) - ДВУОР ім. С. Бубки – 82:48 

«Рівненщина» (Рівне) - СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса) – 82:47  

Турнірне становище:  

Збірна Донецької області – 01 – 23 (12)  

«Рівненщина» - 22 (12)  

«Хімік» - 22 (12)  

СДЮСШОР – 4-01 – 19 (12)  

КСЛІ – СДЮШОР – 18 (9)  

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. – 17 (12)  

СДЮСШОР – 5 – ДВУФК – 16 (9) 

ДЮСШ – Дружківка – 16 (12) 

«ОСДЮСШОР – Черкаські Мавпи» - 15 (9) 

«КФВ – БК «Говерла - 01» - 15 (12) 

Збірна Харківської області – 15 (9) 

«ЧОДЮСШ-StarLife» - 12 (12) 

ДВУОР ім. С. Бубки – 12 (12) 

«Спортліцей» - 11 (9) 

КДЮСШ – КДЮСШ – 1 – 10 (9)

Прочитано 283 раз
Кращі арбітри Чернівецької області
Кращі асистенти арбітра Чернівецької області

Новини

Соцмережі