Чернівці вдруге приймають шаховий чемпіонат України (U14) (+ФОТО, ВІДЕО)

Вівторок, 30 січня 2018 23:09

У Чернівцях стартував фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат віком до 14 років.

Перший день. Відкриття (Фоторепортаж)
Другий день (Фоторепортаж)
Четвертий день (Фоторепортаж)
Шостий день (Фоторепортаж)
Нагородження (Фоторепортаж)
Рапід (Фоторепортаж)
Бліц (Фоторепортаж)

Нагадаємо, що наше місто приймає ці змагання вже другий рік поспіль.

У першому турі (класичні шахи), на жаль, поступилися представники Буковини – Олексій Білич та Анастасія Тимкул. 

Олексій програв киянину Андрієві Трушку, а ось Анастасія поступилася шахістці з Хмельницької області Євгенії Дзятко.

Програв у першому турі минулорічний переможець чемпіонату України (U14) Владислав Ларкін з Миколаєва. Кривдником Владислава став 10 – річний Михайло Тобак (Одеська область). Зрештою, на думку фахівців, склад учасників чемпіонату доволі рівний. Тому на нас очікує цікава боротьба за високі місця.

Юнаки

1. Дмитро Боднар (Харківська область) – 20.04.2005

2. Олександр Йонассон – Домальчук (Одеська область) – 04.02. 2005

3. Владислав Ларкін (Миколаївська область) – 05.02.2004

4. Дмитро Кушко (Харківська область) – 22.01.2004

5. Назар Лаптій (Чернігівська область) – 02.05.2005

6. Андрій Придун (Львівська область) – 08.05.2004

7. Андрій Трушко (Київ) – 10.05.2006

8. Семен Мітусов (Донецька область) – 16.02.2006

9. Михайло Тобак (Одеська область) – 13.03.2007

10. Ростислав Малиновський (Київ) – 11.10.2004

11. Ілля Волощук (Одеська область) – 11.03.2004

12. Олексій Білич (Чернівецька область) – 18.06.2004

1 тур

Ларкін – Тобак – 0-1

Лаптій – Придун – 1-0

Трушко – Білич – 1-0

Малиновський – Мітусов – 0-1

Домальчук – Йонассон – Волощук – 0-1

Бондар – Кушко – відбудеться пізніше

2 тур (31 січня). 15:00

Тобак – Кушко

Волощук – Бондар

Мітусов – Домальчук – Йонассон

Білич – Малиновський

Придун – Трушко

Ларкін – Лаптій

Дівчата

1. Єлизавета Гребенщикова (Дніпропетровська область) – 30.09.2005

2. Євгенія Дзятко (Хмельницька область) – 22.05.2004

3. Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область) – 30.10.2006

4. Софія Гризлова (Одеська область) – 11.11.2004

5. Олеся Тихонова (Миколаївська область) – 08.12.2004

6. Юлія Кравець (Львівська область) – 23.07.2004

7. Софія Iваницька (Івано-Франківська область) – 26.01.2005

8. Олена Руккас (Харківська область) – 23.09.2004

9. Анжеліка Ломакіна (Миколаївська область) – 05.07.2007

10. Таміла Мащенко (Дніпропетровська область) – 01.06.2005

11. Марія Манько (Київ) – 22.11.2007

12. Анастасія Тимкул (Чернівецька область) – 15.02. 2004

1 тур

Іваницька – Дубовик – 1/2:1/2

Дзятко – Тимкул – 1-0

Руккас – Гребенщікова – 1/2:1/2

Манько – Гризлова – 1/2:1/2

Тихонова – Мащенко – 1-0

Ломакіна – Кравець – 1/2:1/2

2 тур (31 січня). 15:00

Дубовик – Кравець

Мащенко – Ломакіна

Гризлова – Тихонова

Гребенщікова – Манько

Тимкул – Руккас

Іваницька – Дзятко

Прочитано 192 раз
Кращі арбітри Чернівецької області
Кращі асистенти арбітра Чернівецької області

Новини

Соцмережі