Вадим Скіданов: «Цінуйте тренерів, які займаються вашими дітьми» (ВІДЕО)

Субота, 03 лютого 2018 00:43

Цього тижня у Чернівцях Міжрегіональний етап ВЮБЛ серед команд юнаків 2006 року народження. Рівненську команду «ОСДЮСШОР-2006» (Рівне) у наше місто привозив екс – гравець БК – 93 «Пульсар» Вадим Скіданов.

Ми поспілкувалися з відомим баскетболістом і тренером. 

- Вадиме, які у Вас залишилися враження від організації змагань у Чернівцях ? 

- Хочу подякувати господарям туру. Діти отримують колосальне задоволення. Для них – це перші подібні змагання у житті. Тут не так важливо те, хто виграє, а хто – програє. Найголовніше – терпіння. Хочеться побажати терпіння, насамперед, тренерам. А діти отримують досвід. Шкода лишень, що трохи пізно розпочали. У старших груп пройшло майже половина сезону. Добре, що розпочали. 

А щодо Чернівців, то я тут не вперше. Я приїздив сюди зі старшими юнаками. Тут завжди чудова атмосфера. Ми дружимо з чернівецькими тренерами. Нас завжди чудово зустрічають. Нам немає на що скаржитися. Усе дуже добре. Ми готові приїжджати у Чернівці. І не обов’язково на тур ВЮБЛ. Можна і у літній період якійсь турнір організувати. 

- Ви тривалий час захищали кольори клубу БК – 93 «Пульсар» (Рівне). Що найбільше запам’яталося за час багаторічних виступів у рівненській команді ? 

- Я потрапив у команду, здається, у 1996 році. Колектив вже існував три роки. Поступово змінювався склад. Найкращий наш час був після 2000 року. У 2007 році ми перемогли на Всеукраїнських спортивних іграх. Це дуже багато вартує. Місто Рівне стало відоме у країні, насамперед, завдяки баскетболу. Свого часу капітаном української збірної був Сергій Ліщук, який зараз є президентом БК «Рівне». Є надія на те, що  з'являться нові Ліщуки, однак треба зачекати. Одразу нічого не буває. 

- У Вас були запрошення в інші команди ? 

- Так. Однак від добра добра не шукають. А запрошення були з Одеси, Донецька, Миколаєва. 

- Ваші побажання буковинцям… 

- Любіть спорт та цінуйте тренерів, які займаються Вашими дітьми. Тренер – це невдячна робота. Ми вчимо 10-11 річних хлопців багатьом речам, на які у старших не звертаєш уваги. Мій перший тренер – свята людина. Думаю, що ми для наших вихованців такі ж самі. Цінуйте своїх тренерів. Ніхто на цьому великих грошей не заробляє. Тренерська робота  – це покликання. 

Довідка «ЧС» 

Вадим СКІДАНОВ народився 29 квітня 1974 року. Майстер спорту України. Закінчив Харківський державний інститут фізичної культури. У 1995 – 2008 роках – гравець команди БК-93 «Пульсар» (Рівне). З 2008 року працює у ОСДЮСШОР м. Рівне.

Прочитано 284 раз

Наш спецпроект: 2018 рік. Досягнення буковинських спортсменів

Новини

Соцмережі