Ладік Мелконян: «Тренер студентської збірної сказав, що усі – молодці» (ВІДЕО)

Неділя, 04 лютого 2018 08:18

Нещодавно представник Чернівецької національного університету та гравець ФСК «Буковина» Ладік Мелконян у складі студентської збірної зіграв на XXIII Меморіалі Олега Макарова.

В останньому матчі змагань зі  «Сталлю U-21»  буковинець відзначився голом і результативною передачею. Своїми враженнями від виступів у студентській збірній України Ладік Мелконян поділився з «ЧернівціСпорт». 

- Як ти дізнався про виклик у студентську збірну України ? 

- Про виклик до студентської збірної дізнався десь за два тижні до нового року. Мені зателефонував Микола Осадець та попросив зайти до нього. Микола Манолійович показав мені факс, де повідомлялося про виклик до збірної мене, Андрія Шишигіна та Іллі Стрільчука. Звісно, що дуже зрадів цьому. 

- Які залишилися враження від часу, який провів у збірній ? 

- Враження позитивні. Майже усі хлопці представляли студентські команди. Один футболіст був із тернопільської «Ниви», двоє – з команди «Агробізнес» (Волочиськ). Тренувань було мало. Десь два – три. Однак було багато теоретичних занять. Це мені дуже сподобалося. Дізнався багато нового. Я отримав задоволення від співпраці з наставником студентської збірної Анатолієм Бузником. 

Тренер студентської збірної сказав, що усі – молодці. Там був відбір. Наставник зробив для себе висновки. Усі футболісти «Буковини» виходили на поле. А рішення вже прийматимуть тренери. 

- Звісно, що ти сподіваєшся на новий виклик у студентську збірну України… 

-Так. У травні має відбутися якійсь турнір. Буду робити все, щоби знову потрапити у збірну. 

- Нещодавно знову розпочали тренування гравці чернівецької «Буковини». Які враження від перших тижнів тренувань після відпустки ?    

- Першого тижня було важко входити у дворазовий режим, однак вже звикли. Усі хлопці місцеві. На перегляд приїхали 2-3 гравця. У середу, 7 лютого, граємо матч із командою «Нива» (Теребовля). Тоді побачимо те, хто на що здатен.

 

Прочитано 765 раз

Наш спецпроект: 2018 рік. Досягнення буковинських спортсменів

Новини

Соцмережі