На сайті Ратуші зареєстровано петицію «Європейському місту – сучасний Палац спорту»

Вівторок, 13 лютого 2018 13:30

13 лютого на сайті Чернівецької міської ради зареєстровано петицію «Європейському місту – сучасний Палац спорту». Автор петиції – президент Чернівецької обласної федерації баскетболу Олександр Тюрін.

У петиції, зокрема, йдеться: «Чернівці – одне з небагатьох міст в Україні, яке на сьогоднішній день не має Палацу спорту. В сучасних умовах матчі з ігрових видів спорту (баскетболу, волейболу, футзалу…), крім спортивної складової, набувають і розважальний характер. Такі матчі проводяться, передусім, для глядачів, з виступами груп підтримки, конкурсами для дітей, розіграшами призів тощо. Саме глядачі роблять популярними ці види, що сприяє і розвитку спорту в цілому, і пропаганді здорового способу життя. 

У Чернівцях є команди з баскетболу, волейболу, які грають у вищих дивізіонах чемпіонату України, не так давно команда з футзалу перемагала у першості України, за цими командами стоїть велика кількість дітей, які займаються у відповідних секціях. 

Чернівці, як європейське місто (яке на початку ХХ століття було серед провідних в регіоні за розвитком спортивної інфраструктури, заслуговують на Палац спорту, де на вихідні і чернівчани зможуть цілими родинами позитивно проводити дозвілля, і для гостей міста це буде цікавим приводом завітати до столиці Буковини (спортивний туризм)

Підтримка улюблених команд, розваги ля дітей, концерти та інше. Це виховання і мотивація для дітей займатися спортом, популяризація здорового способу життя, Палац спорту допоможе зробити чернівчан здоровішими, патріотичнішими. 

У бюджеті України на 2018 рік запланована субвенція місцевим бюджетам на будівництво/реконструкцію палаців спорту. 

Просимо: 

• Виділити земельну ділянку під будівництво Палацу спорту на 4-5 тис. глядачів в м. Чернівцях. 
• Звернутися до Уряду з проханням внести м. Чернівці до списку міст, в яких планують будувати Палаци спорту. 
• Включити будівництво Палацу спорту в програму розвитку фізичної культури та спорту в м. Чернівцях. 
• Розробити ескізний проект то проектну документацію. 

Підписати петицію можна за посиланням

Прочитано 230 раз

Наш спецпроект: 2018 рік. Досягнення буковинських спортсменів

Новини

Соцмережі