Сергій Шищенко: «Чернівці заслуговують мати сильну команду»

Субота, 24 лютого 2018 17:51

Сьогодні, 24 лютого, чернівецька «Буковина» провела контрольний матч із колективом «Шахтар» (U19). Головним тренером гірників працює екс-гравець національної збірної України Сергій Шищенко, який у другій половині 2016 року очолював «Буковину».

Після матчу «ЧернівціСпорт» поспілкувався з Сергієм Юрійовичем. 

- Сергію Юрійовичу, з яким настроєм Ви приїхали у Чернівці, де тренували «Буковину» ? 

- З чудовим настроєм. Коли я працював тут, то були хороші часи. У Чернівцях у мене багато друзів. Вони  з'явилися за часів роботи з «Буковиною». 

- Ви, напевно, постійно слідкуєте за виступами «Буковини»… 

- Так. Слідкую постійно. Бачу, що стало гірше, аніж було. Незрозуміло те, чому так відбувається. Чернівці заслуговують мати сильну команду. Подивіться на те, скільки у такий мороз на футбол прийшло глядачів. Люди цікавляться рідною командою, вболівають. Переконаний, що чернівецькі уболівальники хочуть бачити хороший футбол. 

- Чи можливе Ваше повернення у Чернівці ? 

- А я і так повертаюся у Чернівці. Щоправда, вже у іншій якості. 

- Розкажіть про виступи «Шахтаря» (U19) у Юнацькій лізі УЄФА, де суперниками гірників були «Манчестер Сіті», «Наполі» та «Фейєноорд»… 

- У нас було два етапи. Спочатку ми поступилися у трьох матчах, однак потім набрали сім очок. Цього для виходу з групи нам не вистачило. Зрештою, це для команди колосальний досвід. Ми вчимося. У чемпіонаті України (U19) ми посідаємо перше місце. Своє лідерство треба доводити у кожному матчі. Незабаром ми поновлюємо свої виступи у чемпіонаті України (3 березня підопічні Сергія Шищенка зіграють з київським «Динамо» - авт.). «Буковина» - хороший суперник для нашої підготовки. Я задоволений тим, що ми зіграли з чернівецькою командою. 

Прочитано 929 раз
Кращі арбітри Чернівецької області
Кращі асистенти арбітра Чернівецької області

СтарЛайф — Ужгород-УЖНУ

Новини

Соцмережі