Віктор Мглинець: «Нам треба зміцнити склад» (ВІДЕО)

Неділя, 25 лютого 2018 06:24

Контрольний матч «Буковина» - «Шахтар» (U19) прокоментував головний тренер чернівецької команди Віктор Мглинець. Віктор Іванович також поділився планами нашого колективу. 

- Ваш коментар контрольного матчу «Буковина» - «Шахтар» (U19)…  

- Була непогана гра. Ми зіграли з непоганим суперником. У нас є декілька хлопців на перегляді. Нам треба зміцнити склад. Перший тайм був доволі непоганим. Могли десь ще забити. А ось у другому таймі у нас був трохи експериментальний склад. Епізодами ми грали непогано. Підготовка триває. Свої корективи вносить погода. Тому ми мало працюємо на полі. Зрештою, усе непогано. Команда рухається. Є позитивні моменти. Звісно, що є і над чим працювати. Для цього потрібен час. Думаю, що у нас усе налагодиться.

Які зміни сталися у команді ?

- Поки що у команді змін немає. Усі наші хлопці залишилися. Ми переглядаємо декілька хлопців на ті позиції, які нас цікавлять. 

- Які позиції, на Вашу думку, потребують підсилення у першу чергу ? 

- Насамперед, лінію атаки. Треба підсилювати позиції  крайніх захисників та центральну вісь. 

- На жаль, зазнали травм основні гравці захисної ланки «Буковини»… 

- У нас травмовані Шафоростов, Бойчук, Нікифоряк. Зараз невідомо те, коли вони повернуться у стрій. Тому для того, щоби підстрахуватися нам треба робити якійсь кроки. 

- Які найближчі суперники «Буковини» у контрольних матчах ?

- У нас найближча гра із хмельницьким «Поділлям» запланована через тиждень. А на 7 березня запланований матч із тернопільською «Нивою». Плануємо зіграти ще контрольні зустрічі, однак ще конкретної домовленості ще немає. Представники «Ниви-В» казали, що погоджуються з нами зіграти. Як буде насправді – стане відомо пізніше.

Прочитано 534 раз
Кращі арбітри Чернівецької області
Кращі асистенти арбітра Чернівецької області

СтарЛайф — Ужгород-УЖНУ

Новини

Соцмережі