Чернівецькі грації відзначилися на Гімназіаді України

Вівторок, 06 березня 2018 13:47

У Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися змагання І Гімназіади України з художньої гімнастики.

На Буковині змагалися представниці Вінницької, Львівської, Чернігівської, Полтавської, Волинської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької областей, а також Києва.

Команда Чернівецької області у складі Дар’ї Левчук, Юліани Суханко, Анастасії Сафтюк, Аріни Іванюк, Влади Бігунової, Анастасії Харівської (усі – ЧОДЮСШ) посіли у загальнокомандному заліку друге місце. Наші землячки поступилися представницям Львівської області. Трійку кращих замкнула команда Чернігівської області.   У загальнокомандній першості за територіальним  поділом на групи команда Чернівецької області посіла першу сходинку. Буковинки обійшли представниць Волинської, Рівненської та Хмельницької областей.

У багатоборстві у групових вправах зі п’ятьма скакалками буковинські гімнастки посіли перше місце, однак у фінальних змаганнях поступилися представницям Чернігівської області.

Вдало виступила вихованка відділення художньої гімнастки Чернівецької обласної ДЮСШАнастасія Харівська, яка здобула дві бронзові нагороди у фінальних вправах зі м’ячем та стрічкою. Дар’я Левчук  та Влада Бігунова у фінальних змаганнях посіли відповідно четверту та п’яту сходинки.

Фото oblosvita.com

 

 

Прочитано 217 раз

Новини

Соцмережі