Буковинські поліцейські змагалися у легкоатлетичному кросі

П'ятниця, 28 липня 2017 09:38

На стадіоні «Буковина» представники кожного підрозділу Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області взяли участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу.

Правоохоронцям необхідно було подолати одно-, трьох- та п’ятикілометрову дистанції. А максимальну швидкість чоловіки продемонстрували у забігу на 100 метрів. 

Після завершення змагань судді визначили трьох переможців у кожній дистанції. Найкращий результат на дистанції 100 метрів та друге місце у забігу на 3 кілометри посів працівник Департаменту боротьби зі злочинами, які пов’язані з торгівлею людьми.

Перші місця на інших дистанціях посіли бійці з поліції особливого призначення та поліцейський Садгірського відділення поліції. Ще один представник поліції особливого призначення і поліцейські Герцаївського та Глибоцького відділень посіли друге місце. 

Третіми у забігах фінішували працівники Шевченківського відділення та Сторожинецького відділу поліції. А на двох дистанціях чемпіонські позиції вибороли поліцейські Кіцманського відділу.

Начальник управління кадрового забезпечення Геннадій Федорюк привітав чемпіонів та нагородив кожного почесною грамотою. «Ваші досягнення – це досягнення усієї Національної поліції України. Ми зобов’язані працювати над собою, вдосконалювати розум і тіло», - зауважив Геннадій Федорюк.

Прочитано 169 раз
Кращі арбітри Чернівецької області
Кращі асистенти арбітра Чернівецької області

Новини

Соцмережі