На Порубному митники вилучили медичне обладнання

Середа, 22 січня 2020 10:42

Порушення митного законодавства виявили під час переміщення через пункт пропуску «Порубне-Сірет» виробів медичного призначення.

Водій фірми-перевізника подав до митного контролю документи з наступними даними: товар у кількості 300 одиниць, вага 1726 кг та загальна вартість 279 тисяч євро. Про це повідомляє Буковинська митниця Держмитслужби.

Митники скерували транспортний засіб для поглибленого огляду товару. Правоохоронці виявили подвійний пакет документів на вантаж. Вартість товару було завищено удвічі.

"Зазначені дії посадової особи підприємства свідчать про можливе незаконне виведення валютних коштів з України, відмивання доходів, отриманих незаконним шляхом, незаконне отримання надприбутків шляхом формування фіктивної (завищеної) вартості мед/обладнання, та втрат бюджетних коштів при реалізації його державним медичним установам", - йдеться в повідомленні.

Також встановлено, що документи містять неправдиві відомості щодо відправника (продавця) та одержувача (покупця) товарів, щодо умов постачання товарів. Вироби медичного призначення турецького виробництва, що використовуються у хірургії, загальною вартістю 2 млн. 550 тис.грн. вилучили. Справу буде скеровано до суду, який визначить покарання для порушника. 

Надзвичайні події

Read 40 times

Даніел Раулюк – кращий професійний футболіст Буковини – 2019 (ЗА ВЕРСІЄЮ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ)

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

Нас 1500!

Нас 3006!

Нас 304!