У Чернівецькій області поліція контролює дотримання карантинних обмежень

Субота, 21 березня 2020 13:14
У Чернівецькій області поліція контролює дотримання карантинних обмежень У Чернівецькій області поліція контролює дотримання карантинних обмежень Фото Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території краю заборонено пасажирські перевезення у приміському, міжміському і міжобласному сполученнях.

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області, для дотримання вказаних обмежувальних заходів в області цілодобово функціонують карантинні пости, на яких несуть службу поліцейські спільно з рятувальниками, представниками держпродспоживслужби та медиками.

5 карантинно-епідеміологічних постів розташовані поблизу стаціонарних дорожніх поліцейських станцій у селах Звенячин Заставнівського району, Атаки Хотинського району, Оршівці Кіцманського району, містах Вижниця та Новодністровськ.

Через загрозу можливого поширення коронавірусної інфекції обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила визнати зонами карантину села Брусниця Кіцманського району, Топорівці Новоселицького району, Колінківці та Грозинці Хотинського району. З 22:00 до 08:00 години у межах вказаних населених пунктів заборонено будь-яке пересування громадян і транспортних засобів.

На в’їздах до зон обсервації та виїздах з них розгорнуто 4 карантинно-поліцейські пости. Рух громадян через вказані пости теж забороняється. Співробітники поліції забезпечують об’їзд зон обсервації транзитними транспортними засобами.

Проїзд через карантинні пости дозволено лише транспортним засобам аварійних та екстрених служб, мобільного й стаціонарного зв’язку, банківських установ, страхових компаній, поштового зв’язку та адресної доставки, а також автомобілі, що перевозять продукти харчування, товари першої необхідності, лікарські засоби, пальне.

Поліцейські здійснюють оповіщення населення щодо суворого дотримання вимог карантину та необхідності перебування за місцем проживання.

Коронавірус COVID-19: Буковина, Україна, світ

Надзвичайні події

Read 134 times

Кращий гравець Буковини у міні-футбольному сезоні 2019/20

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

Нас 1536!

Нас 3091!

Нас 326!