Поліцейські Буковини перевіряють дотримання неповнолітніми карантинних заходів (ВІДЕО)

Понеділок, 06 квітня 2020 06:10
Поліцейські Буковини перевіряють дотримання неповнолітніми карантинних заходів (ВІДЕО) Поліцейські Буковини перевіряють дотримання неповнолітніми карантинних заходів (ВІДЕО) Фото Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Співробітники ювенальної превенції у складі мобільних груп разом із патрульними поліцейськими, представниками органів опіки і піклування, а також службою у справах дітей проводять роз’яснювальну роботу щодо обмеження перебування малолітніми дітьми без супроводу батьків у громадських місцях.

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області, така рекомендація обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Представники мобільно-консультативних груп перевіряють дитячі майданчики, сквери, стадіони та інші місця проведення дозвілля. Якщо виявляють там дітей, викликають їхніх батьків та пояснюють про необхідність неухильно дотримуватися обмежувальних заходів, пов’язаних із карантином. Дітям до 14 років без супроводу батьків не рекомендується відвідувати громадські місця.

Правоохоронці нагадують, що карантин це не канікули. Тому діти повинні залишатися вдома, без потреби не виходити на вулицю і продовжувати навчатися дистанційно.

Коронавірус COVID-19: Буковина, Україна, світ

//

Read 61 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1532!

Нас 3185!

Нас 334!