«Буковина» перемогла у контрольному матчі «Калуш» (+ ВІДЕО ГОЛІВ)

Субота, 09 лютого 2019 18:30
«Буковина» знову зіграла в Івано-Франківську «Буковина» знову зіграла в Івано-Франківську facebook.com/fckalushcom

На стадіоні зі штучним покриттям «Хет-Трик Арена» в Івано-Франківську чернівецька «Буковина» зіграла контрольний матч із командою другої ліги ФК «Калуш».

Після першого тайму наша команда вигравала з рахунком 1:0. На 33 хвилині зустрічі відзначився Олександр Жумига.

А на початку другої половини зустрічі підопічні Віталія Куниці збільшили свою перевагу у рахункові. Гравець «Калуша» порушив правила у штрафному майданчику проти Андрія Понєдєльніка і арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті вдало виконав Антон Батрак. А на 68 хвилині гри Антон оформив дубль.

Маючи перевагу у три м’ячі, тренерський штаб зробив заміни. Згодом представникам Івано-Франківської області вдалося відзначитися двічі. Спочатку ворота «Буковини» вразив потенційний новачок суперника (79 хвилина), а згодом Сергій Кисленко (88 хвилина) встановив остаточний результат матчу – 3:2 на користь чернівецької команди.

У коментарі матчу головний тренер «Буковини» Віталій Куниця зазначив: «Ми робили акцент, насамперед, на вдалі дії в обороні. Більшу частину матчу нам це вдавалося. Суперникові вдалося забити лише після замін у нашої команди. Треба врахувати те, що ми грали на фоні навантажень. Певний час «Калуш» володів ініціативою та створював моменти, однак нам вдалося перемогти».

10 лютого у нашої команди вихідний. А вже 15 лютого буковинський колектив розпочинає виступи у «Кубку міського голови м. Івано-Франківська». Цього дня «Буковина» зіграє на стадіоні зі штучним покриттям «Хет-Трик Арена» стартову гру турніру з командою ДЮФК «Ніка-05» U19.

Склад «Буковини»: Богдан Степаненко (потенційний новачок, 46) Вячеслав Пилишатий (потенційний новачок, 46), потенційний новачок, Віталій Кузів, Роман Кузів (Антон Батрак, 46), потенційний новачок (Даніель Раулюк, 75), Андрій Шишигін (потенційний новачок, 87), Ладік Мєлконян (Віктор Масікевич, 80), Валентин Рудич (Василь Гакман, 77), Олександр Жумига (Сергій Корольов, 80- перспективний гравець 2001 року народження), Андрій Понєдєльник (Александру-Васілє Мунтян, 70).