Футболісти «Буковини» Медведєв, Матвєєнко та Понєдєльнік зіграли за студентську збірну України

Вівторок, 16 квітня 2019 15:33
Гравці «Буковини» - у складі студентської збірної України Гравці «Буковини» - у складі студентської збірної України

На Міському стадіоні в Тернополі футбольна студентська збірна України зіграла контрольний матч з представниками ТНПУ.

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Підопічні Анатолія Бузника здобули перемогу з рахунком 2:1. На 34 хвилині гри відзначилися гравці тернопільської команди. У другому таймі голи на свій рахунок записали гравці студентської збірної Тарас Завійський (64 хвилина) та Дмитро Голодей (90+2).

За студентську збірну України зіграли футболісти «Буковини» - воротар Марк Медведєв, захисник Едуард Матвєєнко та нападник Андрій Понєдєльнік. Едуард Матвєєнко та Андрій Понєдєльнік отримали місце у стартовому складі, а ось Марк Медведєв вийшов на поле після перерви.

Підопічні Анатолія Бузника готуються до літньої Всесвітньої Універсіади, яка відбудеться в Неаполі (Італія).