«Буковина» зіграла унічию з хмельницьким «Поділлям» (ФОТО, ВІДЕО)

П'ятниця, 26 квітня 2019 23:21
Олег Керчу реалізовує пенальті Олег Керчу реалізовує пенальті

Суперником чернівецької «Буковини» у 22-му турі друголігової першості України стала команда «Поділля» (Хмельницький).

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

У разі перемоги підопічні Віталія Куниці наздоганяли суперника за очками.

Господарі поля мали шанс відзначитися вже у дебюті зустрічі. Після подачі Олександра Жумиги м’яч у ворота «Поділля» намагався переправити Ярослав Галенко – шкіряна куля оминула «рамку» хмельницької команди. На 13 хвилині воротам гостей загрожував Олександр Жумига. На «постріл» Олександра зреагував голкіпер «Поділля» Єгор Нестеренко. Згодом команди обмінялися ударами по воротах: «пострілам» Олександра Музичука та Андрія Понєдєльніка забракло влучності.

Футбол: «Буковина» — «Поділля» 1:1 (Фоторепортаж)

Коли здавалося, що перша половина зустрічі завершиться нульовою нічиєю, підопічні Віталія Куниці забили гол у роздягальню. Ладік Мєлконян вивів на ворота «Поділля» Андрія Понєдєльніка, якого у власному штрафному майданчику збив голкіпер хмельницької команди Єгор Нестеренко. Пенальті реалізував капітан «Буковини» Олег Керчу.

У дебюті другого тайму на ударну позицію виходили Ладік Мєлконян та Олександр Жумига. На жаль, перевага «Буковини» у рахункові не збільшилася. А на 53 хвилині зустрічі  чернівецька команда залишилася у меншості. У боротьбі з Сергієм Швецем на газоні опинився Олександр Жумига. Арбітр показав жовту картку… Олександрові Жумизі, яка виявилася для нашого гравця другою у матчі.

На 63 хвилині гри «Буковина» отримала чудовий шанс вдруге вразити ворота суперника. Досвідчений Віталій Каверін порушив правила у власному штрафному майданчику проти Віталія Кузіва – арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Цього разу пенальті виконував Олександр Вечтомов. Олександр, на жаль, пробив вище воріт.

Активно діяв на футбольному полі Олександр Музичук. Спочатку м’яч після удару Олександра влучив у стійку, а згодом на «постріл» гравця «Поділля» зреагував Марк Медведєв. Вдало зіграв голкіпер «Буковини» і у моменті з ударом у виконанні Андрія Ліповуза. Зрештою, підопічні Віталія Костишина спромоглися зрівняти результат. Вже у доданий арбітром час Артем Гайдаш, який вийшов на заміну, навісив на дальню стійку, де Сергій Швець влучно пробив головою. Гості мали шанси здобути вольову перемогу. Зокрема, після «пострілу» Артема Гайдаша м’яч влучив у поперечину, а ось Андрій Ліповуз влучив у стійку.

Підсумок матчу – нічия 1:1. Відстань між «Поділлям» і «Буковиною» і надалі складає три очка.

«Буковина» (Чернівці) – «Поділля» (Хмельницький) – 1:1 (1:0)

26 квітня 2019 р. Чернівці. Стадіон «Буковина».

«Буковина»: Медведєв, Матвєєнко, Гусін, Вечтомов, В. Кузів, Керчу, Шишигін, Мєлконян, Понєдєльнік (Квачов, 74), Жумига, Галенко (Раулюк, 90+2). Запасні: Гуцул, Батрак, Р. Кузів, Павлюк. Головний тренер – Віталій Куниця.

«Поділля»: Нестеренко, Воловик, Даценко, Швець, Морговський (Романюк, 80), Ліповуз, Муляр (Панасенков, 46; Гайдаш, 77), Шпікула (Якобчук, 70), Каверін, Музичук, Бабак (Гладкий, 46). Головний тренер – Віталій Костишин.

Голи: Керчу (45+2, з пенальті), Швець (90+2).

На 63 хвилині гри Олександр Вечтомов («Буковина») не забив пенальті – вище воріт.

Попередження: Шишигін (27), Понєдєльнік (36), Жумига (42) – Ліповуз (43), Швець (45+1), Панасенков (72), Воловик (75), Даценко (90+2), Каверін (90+4).

Вилучення: Жумига (53, друге попередження).

Результати інших матчів 22-го туру:

«Чайка» - «Калуш» - 2:1 (Сергій Шевчук, 85; Олександр Сухенко, 89 – Андрій Кохман, 34).

«Полісся» - «Черкащина-Академія» - 0:4 (Віталій Бойко, 21 (п.); Віталій Тимофієнко, 24; Олександр Медведь, 48; Олег Тарасенко, 87).

«Минай» - «Нива» (В.) – 0:1 (Ярослав Браславський, 36).

«Нива» (Т.) – «Верес» - 1:2 (Олексій Литовченко, 36 – Михайло Шестаков, 50; Борис Орловський, 55 – пен.).

М Команда I П Н П РМ О
1 Черкащина-Академія"Черкащина-Академія" 21 10 6 5 29-16 36
2 Минай"Минай" 21 10 4 7 27-18 34
3 Калуш"Калуш" 21 9 6 6 20-15 33
4 Полісся"Полісся" 21 9 6 6 14-15 33
5 Нива"Нива" В 21 8 8 5 21-15 32
6 Верес"Верес" 21 8 5 8 13-17 29
7 Чайка"Чайка" 21 6 7 8 19-18 25
8 Нива"Нива" Т 21 6 6 9 16-21 24
9 Поділля"Поділля" 21 5 6 10 15-22 21
10 Буковина"Буковина" 21 4 6 11 14-31 18