У другій футбольній лізі – тур тренерських відставок

Четвер, 02 травня 2019 16:25
У другій футбольній лізі – тур тренерських відставок У другій футбольній лізі – тур тренерських відставок

Після 23-го туру друголігової першості України (група «А») у відставку подали головні тренери одразу трьох команд. 

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Про рішення залишити тренерський місток свого колективу оголосити Ігор Харьковщенко («Минай»), Олег Шандрук («Верес») та Віталій Куниця («Буковина»). Як повідомляє офіційний сайт ФК «Минай», керівництво закарпатського клубу розглядає питання щодо розірвання контракту з екс-гравцем «Буковини». 

 

Щодо Олега Шандрука, то офіційної інформації про те, що тренер залишив «Верес», не було. А про ситуацію у «Буковині» наш портал повідомить найближчим часом. Врешті - решт, на сьогоднішній день офіційної інформації, що хтось із згаданих тренерів остаточно залишив свою команду немає. 

У 23-му турі «Буковина» та «Минай» поступилися на виїзді відповідно командам «Нива» В. (0:1) та «Черкащина-Академія» (2:3). А ось «Верес» переміг у рідних стінах «Чайку» (1:0). Зрештою, «Минай», який прагне потрапити у першу лігу, набрав в останніх п’яти матчах лише 4 очка. Під керівництвом Віталія Куниці «Буковина» провела 5 офіційних зустрічей (1 перемога, 3 нічиїх, 1 поразка). А ось Олег Шандрук вирішив подати у відставку після двох поспіль… перемог рівненського колективу.

Прочитано 1380 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Соцмережі