Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=743' (OS errno 28 - No space left on device)

Роман Нестеренко про гру «Буковина» - «Нива» (ВІДЕО)

Понеділок, 06 травня 2019 02:11
Роман Нестеренко Роман Нестеренко

Гру 24-го туру «Буковина» - «Нива» (1:2) проаналізував в.о.головного тренера чернівецької команди Роман Нестеренко.

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

«Вийшло два різних тайми. У першому таймі усі задумане практично виконувалося. Було би усе добре, однак втрата концентрації у двох моментах… Це не професійно. Хоча я попереджав команду про те, що граючи у такий футбол, розслаблятися не можна навіть на одну секунду. Тому що розслаблення дорого коштує. Це, на жаль, і відбулося. У першому моменті наших три опорних півзахисника чомусь опинилися за лінією м’яча. Хоча на установці чітко було все сказано. Щодо другого голу, то я попереджав, що уся гострота у них йде від десятого (Олексій Литовченко) та одинадцятого (Ігор Гатала) номерів. Один уводить, а інший – вбігає у цю зону. Ми на цьому і попалися. Центральний захисник просто втратив концентрацію.

У другому таймі команда чомусь звалилася на сумбурний футбол. Хоча було чітко сказано про те, що, насамперед, повинен бути контроль м’яча. Я не зміг донести це хлопцям. Щодо самовіддачі, то у мене, зав великим рахунком, претензій до хлопців немає. Просто прикро за той об’єм роботи, який вони сьогодні виконали. Це все минуло даремно. Ми не досягли бажаного результату. Це – футбол. Так буває. А суперник показав клас. З двох моментів він вижав максимум та забив два голи», - зазначив Роман Нестеренко.