«Буковина» поступилася на виїзді «Минаю» (ВІДЕО)

Середа, 15 травня 2019 22:11
«Буковина» поступилася на виїзді «Минаю» «Буковина» поступилася на виїзді «Минаю» Фото facebook.com/FC-Minaj

Суперником чернівецької «Буковини» у матчі 21-го туру друголігової першості України стала команда «Минай» (Закарпаття).

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

На 23 хвилині гри на ударну позицію виходив гравець закарпатської команди Максим Гавриленко – м’яч пройшов повз ворота. Не вистачило влучності також удару гравцеві «Буковини» Віталія Кузіва.

Гравці нашої команди зуміли відзначитися наприкінці першого тайму. Віталій Кузів вдало зіграв на правому фланзі та зробив простріл на ближню стійку, Андрій Понєдєльнік п’ятою продовжив передачу у центр, а ось Антон Батрак вразив «рамку» господарів поля. На 45 хвилині гри шанс зрівняти результат мав Роберт Гегедош, однак кращий бомбардир другої ліги (група «А») у ворота «Буковини» не влучив.

У другому таймі закарпатська команда, яка претендує на підвищення у класі, прагнула схилити шальки терезів на свій бік. На 57 хвилині гри на ударну позицію Роберта Гегедоша виводив досвідчений Володимир Корнутяк, однак Марк Медведєв зумів ліквідувати небезпеку. Через 7 хвилин воротам господарів загрожував Андрій Понєдєльнік. На жаль, нападник «Буковини» завдати влучного удару не зміг.

На 69 хвилині зустрічі закарпатська команда зрівняла результат. Штрафний блискуче виконав майстер стандартів Артур Карноза. Згодом «Минай» мав шанси вийти вперед. На «постріли» Анатолія Нурієва та Артура Карнози зреагував Марк Медведєв. А на 81 хвилині гри м’яч вдруге опинився у сітці воріт «Буковини». Голкіпер «Минаю» Артем Кулініч вибив м’яч на половину поля «Буковини», де їм заволодів Роберт Гегедош. Нападник увійшов у штрафний майданчик та завдав влучного удару з гострого кута. Цей гол і приніс перемогу господарям поля – 2:1.

«Минай» - «Буковина» - 2:1 (0:1)

15 травня 2019 р. с. Минай. «Минай-Арена». 1000 глядачів.

Арбітр – Подригуля (Луцьк), асистенти арбітра - Кравченко (Львів), Семанюк (Івано-Франківськ), четвертий арбітр – Райда (Закарпатська область), спостерігач арбітражу – Трач (Тернопіль).

«Минай»: Кулініч, Ощипко (Вагін, 9), Корнутяк, Стасюк, Федак, Гавриленко (Дмитренко, 90+2), Карноза, Страшкевич (Смокоровський, 34; Кополовець, 60), Пиняшко (Микуляк, 82), Нурієв, Гегедош. Запасні: Попович, Допілка, Шпак, Капустей, Лобода. Головний тренер – Кирило Куренко.

«Буковина»: Медведєв, Вечтомов, Квачов, Гусін, Павлюк, Керчу, Шишигін (Баранов, 84), Мєлконян (Галенко, 67), В. Кузів, Батрак (Жумига, 77), Понєдєльнік (Раулюк, 90+2). Запасні: Гуцул, Р. Кузів. В.о. головного тренера - Роман Нестеренко.

Голи: Батрак (41), Карноза (69), Гегедош (80).

Попередження: Нурієв (30), Карноза (49), Федак (67) – Гусін (45), Павлюк (47), Квачов (68).

Вилучення: Федак (90+3, друге попередження).

Результати інших матчів 21-го туру:

«Нива» (В.) – «Полісся» - 1:2 (Олександр Дугієнко, 35 – Юрій Соломка, 53 – з пенальті, 90+2)

«Черкащина-Академія» - «Чайка» - 4:1 (Андрій Сторчоус, 45+1, Олександр Медведь, 60, Віталій Бойко, 65,67 – Богдан Січкарук, 90+1)

«Калуш» - «Нива» (Т.) – 4:3 (Роман Лебедь, 5, Дмитро Скакун, 14, Сергій Кисленко, 24, Данило Книш, 67 – Остап Ілюк, 57, Ігор Бровко, 78, Ігор Гатала, 90+6)

«Верес» - «Поділля» - 2:3 (Олег Маїк, 20, Ярослав Рафальський, 39 – Володимир Гладкий, 45+1, Владислав Погорілий, 52, Артем Гайдаш, 82 – з пенальті)

М Команда I П Н П РМ О
1 Черкащина-Академія"Черкащина-Академія" 25 13 6 6 38-20 45
2 Минай"Минай" 25 13 4 8 36-24 43
3 Полісся"Полісся" 25 12 6 7 20-19 42
4 Нива"Нива" В 25 11 8 6 27-19 41
5 Калуш"Калуш" 25 10 6 9 28-26 36
6 Верес"Верес" 25 10 5 10 19-23 35
7 Нива"Нива" Т 25 9 6 10 26-27 33
8 Чайка"Чайка" 25 7 7 11 23-25 28
9 Поділля"Поділля" 25 6 6 13 18-30 24
10 Буковина"Буковина" 25 4 6 15 16-38 18