«Минай» - «Буковина»: коментар Романа Нестеренка (ВІДЕО)

Четвер, 16 травня 2019 09:25
Роман Нестеренко Роман Нестеренко

Гру 21-го туру друголігової першості України «Минай» - «Буковина» (2:1) проаналізував в.о. головного тренера чернівецької команди Роман Нестеренко.

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

«Було поставлено завдання зловити суперника на контратаках. Раз спіймали – забили гол. У другому таймі мали кілька хороших вибігань у контратаку, однак у завершальній стадії нам знову не вистачає везіння та майстерності. Ми з семи метрів не потрапляємо у ствір воріт. А під час штрафного у наші ворота Артур Карноза показав, що він майстер високого класу. Він забив зі стандарту чудовий гол. Ми також не встежили за вибіганням Гегедоша. Хоча я попереджав, що відкривання цього гравця дуже небезпечні. Гегедош показав те, як треба діяти у таких моментах. У нас не забивають, а у суперника – забивають.

Вважаю, що ми побудували правильний план на гру. Якщо би усе задумане вийшло, то результат міг би бути іншим. Хлопці за чотири дні проїхали 2,5 тисячі кілометрів. Звісно, що їм важко, однак вони розуміють: треба битися до кінця. Я їм за це вдячний», - сказав Роман Нестеренко.

 

Прочитано 198 раз

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

Соцмережі