Студентська збірна України з гравцем «Буковини» Понєдєльніком – у чвертьфіналі Всесвітньої Універсіади (ФОТО)

Неділя, 07 липня 2019 19:26
Студентська збірна України - чвертьфіналіст Всесвітньої Універсіади Студентська збірна України - чвертьфіналіст Всесвітньої Універсіади

Гравці футбольної студентської збірної України здобули першу перемогу на Всесвітній Універсіаді – 2019, яка відбувається в італійському Неаполі.

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

В останньому матчі групового турніру підопічні Анатолія Бузника перемогли збірну Мексики – 1:0. Переможний гол на 75 хвилині зустрічі забив Денис Костишин. Денис вдало виконав штрафний удар.

Приємно, що у переможному матчі взяв участь гравець чернівецької «Буковини» Андрій Понєдєльнік. Андрій після перерви замінив Євгена Чумака.

Українська збірна пробилася у чвертьфінал, де зустрінеться з представниками Бразилії. Матч відбудеться 9 липня.

Склад збірної України: Поспєлов, Юхимович, Кушніренко (Астахов, 64), Лобов, Соколов, Дорошенко (Нурієв, 67), Костишин, Чумак (Понєдєльник, 46), Радченко, Завійський, Удод (Штогрін, 46).