Андрій Мельничук: «Набирати гравців заради кількості не будемо» (ВІДЕО)

Вівторок, 23 липня 2019 08:35
Андрій Мельничук Андрій Мельничук

Після контрольної гри «Буковина» - «Покуття» (1:1) ми поспілкувалися з головним тренером чернівецької команди Андрієм Мельничуком.

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Андрій Ярославович проаналізував роботу гравців на зборах. 

- Андрію Ярославовичу, проаналізуйте контрольну гру «Буковини» з «Покуттям»… 

- Аналіз робити важко. Треба усе розібрати, так би мовити, з холодною головою. Після великих навантажень ми побачили мислення футболістів. Зокрема, те, як вони приймають рішення. На жаль, було багато зайвих рухів. Розчарували також індивідуальні дії гравців. Зрештою, як і команді дії загалом. 

- Проаналізуйте роботу гравців на зборах… 

- Ми виконали практично увесь об’єм роботи, який запланували. Єдине, що часу було обмаль. Не вистачило часу виконати те, що було заплановано. Ми виходили з тої ситуації, у якій на сьогоднішній день можна підготувати гравців. 

Після аналізу гри з «Покуттям» ми визначатимемо тих гравців, які гідні захищати кольори «Буковини». Набирати гравців заради кількості ми не будемо. Ми все проаналізуємо, а вже потім розмовлятимемо з хлопцями щодо контрактів. 

- Першим суперником «Буковини» у сезоні – 2019/20 буде дебютант другої ліги ФК «Ужгород». Ви вже вивчали суперника ? 

- Так. ФК «Ужгород» - дуже досвідчена команда. У ній, зокрема, грає колишній футболіст національної збірної України та донецького «Шахтаря» Адріан Пуканич. Є у них центральні нападники зі зростом 2 м. Команда дуже динамічна, швидка. Я би навіть не сказав, що це дебютант. Після перегляду останньою гри ФК «Ужгород», закарпатська команда залищили приємні враження.

Прочитано 302 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Випадкова зірка

Соцмережі

Випадкова персона
Випадкове фото
Випадкове відео