«Буковина» розпочала сезон з поразки від «Ужгорода» (ФОТО)

Неділя, 28 липня 2019 05:10
«Буковина» розпочала сезон з поразки від «Ужгорода» «Буковина» розпочала сезон з поразки від «Ужгорода»

Сезон – 2019/20 чернівецька «Буковина» розпочинала домашнім матчем із дебютантом другої ліги ФК «Ужгород».

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Перший символічний удар по м’ячу зробив відданий вболівальник «Буковини» Марсель Павлюк. Президент чернівецького клубу Вадим Заяць вручив Марселю футболку команди.

Футбол: 1-й тур. «Буковина» — ФК «Ужгород» 1:3 (Фоторепортаж)

Нагадаємо, що напередодні сезону чернівецька команда суттєво змінила склад. Місце в основному складі отримали одразу 8 новачків «Буковини». Щоправда, Євген Сантрапинських, Тарас Сивка, Василь Гакман і Василь Палагнюк раніше захищали кольори чернівецької команди.

Підопічні Андрія Мельничука мали шанс відзначитися вже на другій хвилині зустрічі. На жаль, Олександр Жумига влучити у ворота не зміг. А через три хвилини на «постріл» Ладіка Мєлконяна зреагував голкіпер ФК «Ужгород» Михайло Готра.

А на 10 хвилині зустрічі свою першу результативну атаку організували гості. Сергій Машталір отримавши передачу від Владислава Павленка, увійшов у штрафний майданчик «Буковини» та відправив м’яча за комірець голкіперу «Буковини» Марку Медведєву.

Під завісу першого тайму гравці «Буковини» мали шанс зрівняти рахунок. Після «пострілу» Ладіка Мєлконяна м’яч головою зачепив Василь Палагнюк. На жаль, м’яч оминув ворота «Ужгорода».

На початку другої половини зустрічі дві можливості відзначитися втратив Василь Палагнюк. Спочатку Василь не влучив у ворота, а згодом удар нападника «Буковини» відбив на кутовий воротар гостей Михайло Готра.

На 62 хвилині м’яч вдруге опинився у сітці воріт чернівецької команди. Кутовий виконав колишній півзахисник «Буковини» Віктор Ряшко, а Кирило Пасічник завдав влучного удару головою.

Через шість хвилин «Буковина» пропустила втретє. Після навісу Артема Корольчука м’яч у ворота чернівецької команди головою переправив капітан ФК «Ужгород», колишній гравець національної збірної України та донецького «Шахтаря» Адріан Пуканич.

На 90 хвилині гри після удару капітана «Буковини» Тараса Сивки м’яч у власні ворота переправив Кирило Пасічник. Чернівецька «Буковина» поступилася з рахунком 1:3.

«Буковина» - ФК «Ужгород» - 1:3 (0:1)

27 липня 2019 р. Чернівці. Стадіон «Буковина»

Арбітр – Мирослав Липко (Івано-Франківськ), асистенти арбітра – Юрій Кравченко, Юрій Ковальчук (обидва – Львів), четвертий арбітр – Андрій Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу - Вадим Тендера (Київ).

«Буковина»: 74. Марк Медведєв, 19. Віталій Полянський, 15. Владислав Жениленко (2. Валентин Рудич, 80), 8. Ігор Крашевський, (5. Даніел Раулюк, 46), 9. Євген Сантрапинських (20. Александру-Васілє Мунтян, 81), 3. Іван Азаренко, 11. Василь Гакман (13. Андрій Шишигін, 74), 21. Тарас Сивка - к, 10. Ладік Мєлконян, 6. Олександр Жумига, 77. Василь Палагнюк. Запасні: 1. Роман Чопко, 35. Ілля Томнюк. Головний тренер – Андрій Мельничук.

ФК «Ужгород»: 25. Михайло Готра, 24. Станіслав Котьо, 5. Кирило Пасічник, 22. Олександр Ковчар, 13. Стефан Федак, 7. Владислав Павленко (8. Володимир Дуран, 89), 15. Адріан Пуканич - к, 10. Віктор Ряшко (4. Вадим Селещук, 85), 77. Сергій Машталір, 38. Віктор Масікевич (11. Іван Русин, 66), 88. Артем Корольчук (3. Віталій Міклош, 78; 44. Юрій Дрозд, 86). Головний тренер – Василь Варга.

Голи: Сергій Машталір (10), Кирило Пасічник (62), Адріан Пуканич (68), Кирило Пасічник (90, автогол).

Попередження: Іван Азаренко (27), Віталій Полянський (36), Євген Сантрапинських (40) -Віктор Масікевич (20), Віктор Ряшко (25), Владислав Павленко (32), Олександр Ковчар (39).