Степан Маковійчук: «У матчах «Буковини» судді завжди припускаються якихось помилок» (ВІДЕО)

Вівторок, 01 жовтня 2019 15:58
Степан Маковійчук Степан Маковійчук

Матч дванадцятого туру чемпіонату України ФК «Ужгород» - «Буковина» (1:0) прокоментували Мирослав Бундаш і Степан Маковійчук.

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Степан МАКОВІЙЧУК, в.о. головного тренера «Буковини»: «Приємно те, що хлопці дослухалися до нас та виконали те, про що ми просили. У наші ворота постійно забивають гол туру… Щось незрозуміле… Дві команди готуються до гри, а дехто робить неадекватні помилки. Після цієї помилки ламається уся структура. У матчах чернівецької «Буковини» судді завжди припускаються якихось помилок. Чому так стається ? Я не розумію. Зрештою, хочу подякувати своїм хлопцям. Вони показали, що можуть грати у футбол та продемонстрували хороші бійцівські якості. Думаю, що з таким відношенням хлопців до тренувань та матчів у нас є майбутнє». 

Мирослав БУНДАШ, тренер ФК «Ужгород»: «Хочу подякувати нашим футболістам. Вони старалися. На третій день проводити матчі важко. Хочу подякувати футболістам за самовіддачу. Були помилки, однак це футбол. Зараз у нас два дні вихідних. Проаналізуємо помилки та готуватимемося до наступних матчів».

Прочитано 202 раз

Кращий гравець Буковини у міні-футбольному сезоні 2019/20

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

Нас 1506!

Нас 3052!

Нас 322!