«Буковина» поступилася у Тернополі та втратила перед матчем із «Діназом» чотирьох гравців (ВІДЕО)

Середа, 09 жовтня 2019 23:21
Гол у ворота «Ниви» забив Александру-Васілє Мунтян Гол у ворота «Ниви» забив Александру-Васілє Мунтян

Напередодні виїзної гри чотирнадцятого туру чемпіонату України проти лідера змагань – команди «Нива» (Тернопіль) чернівецький колектив мав серйозні кадрові проблеми.

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Гру через дискваліфікацію пропускали Тарас Сивка та Олександр Жумига, ще раніше залишив команду Ладік Мєлконян, травмований Ігор Крашневський. Напередодні матчу в Тернополі «Буковина» дозаявила 22-річного півзахисника – вихованця дніпропетровського футболу Микиту Ходаковського, який раніше грав за молодіжний склад команди «Сталь» (Кам'янське), «Зірку» з Кропивницького та колектив «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні).

Вже на початку гри небезпечний штрафний виконував півзахисник «Буковини» Богдан Іванченко. «Пострілу» Богдана трохи забракло влучності. А на 17 хвилині зустрічі м’яч опинився у воротах «Ниви». Александру – Васілє Мунтян завдав влучного удару після вдалих дій Василя Палагнюка. Той же Василь Палагнюк згодом вийшов на «побачення» з голкіпером тернопільської команди Максимом Механівим. На жаль, Василь у ворота не влучив.

Згодом свої моменти не використали гравці «Ниви» Андрій Скакун і Сергій Кисленко. А вже у доданий арбітром час до першого тайму підопічні Василя Малика зрівняли результат. У боротьбі з Іваном Азаренком пенальті заробив Сергій Кисленко. Влучного удару з одинадцятиметрової позначки завдав Андрій Герт.

У другому таймі підопічні Степана Маковійчука мали шанси знову повести у рахункові, однак непогані моменти не змогли використати Іван Азаренко та Александру – Васілє Мунтян. А на 60 хвилині гри «Буковина» отримала чисельну перевагу. Ігор Кохман зіграв грубо проти Івана Азаренко та отримав друге попередження. Зрештою, через 14 хвилин арбітр зрівняв склади. Арбітр зустрічі вирішив показати другу жовту картку Александру-Васілє Мунтяну.

А під завісу матчу гравці «Ниви» таки забили переможний гол. Після навісу з лівого флангу Андрія Герта, Сергій Кисленко головою відправив м’яча у ворота «Буковини». Чернівецька команда поступилася з рахунком 1:2.

Після матчу з «Нивою» чернівецька команда отримала нові проблеми зі складом. Через перебір жовтих карток і вилучення домашню гру з «Діназом» пропускатимуть Даніел Раулюк, Андрій Понєдєльнік, Василь Палагнюк та Александру-Васілє Мунтян.

«Нива» (Тернопіль) – «Буковина» (Чернівці) – 2:1 (1:1)

9 жовтня 2019 р. Тернопіль. Тернопільський міський стадіон. 1000 глядачів.

Арбітр – Липко (Івано-Франківськ), асистенти арбітра – Ступак (Київська область), Супрунюк (Волинська область), четвертий арбітр – Когут (Тернопіль), спостерігач арбітражу – Дмитрук (Рівне).

«Нива»: Механів, Герт (Ілюк, 90), Хохлов, Демчук, Даценко, Мороз, Кохман, Скакун (Бідний, 86), Проців (Малащук, 78), Волохатий (Гатала, 64), Кисленко. Запасні: Єрмолов, Карасьов, Дедух, Залізняк, Тригуба, Хруставка.

«Буковина»: Чопко, Азаренко, Раулюк, Понєдєльнік, Сантрапинських, Гакман (Ходаковський, 69), Шишигін, Іванченко, Полянський, Палагнюк, Мунтян. Запасні: Медведєв, Томнюк.

Голи: Герт (45+2, з пенальті), Кисленко (90) – Мунтян (17).

Попередження: Кохман (15), Демчук (23), Скакун (32), Даценко (76), Хохлов (90+2), Мороз (90+4) – Палагнюк (4), Сантрапинських (28), Мунтян (41), Понєдєльнік (71), Раулюк (83).

Вилучення: Кохман (60, друге попередження) – Мунтян (74, друге попередження).

Результати інших матчів чотирнадцятого туру:

«Чайка» - «Верес» - 1:2 (Тименко, 76 – Соломка, 43, 65)

«Оболонь Бровар – 2» - «Полісся» - 0:3 (Чернецький, 12, Терзі, 74, Галенков, 88)

«Нива» (В.) – «Поділля» - 2:0 (Шпікула, 10 (автогол), Маляренко, 57)

ФК «Ужгород» - ФК «Калуш» - 1:0 (Корольчук, 35)