«Буковина» забила тричі, однак…програла «Буковина» забила тричі, однак…програла

Суперником «Буковини» у домашньому матчі вісімнадцятого туру став ФК «Калуш».

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

У заявці чернівецької команди було лише 14 футболістів. Днями буковинський колектив залишили Іван Азаренко та Ігор Крашневський.

На 3 хвилині зустрічі мав шанс відзначитися гравець «Калуша» Андрій Ременюк, однак небезпеку ліквідував голкіпер «Буковини» Марк Медведєв. А через п’ять хвилин м’яч опинився у воротах «Калуша». М’яч у «рамку» гостей відправив Василь Палагнюк – арбітри вирішили те, що був офсайд.

А ось на 10 хвилині намагався завдати влучного удару один із лідерів ФК «Калуш» Володимир Савошко – м’яч опинився в руках Марка Медведєва. Згодом на ворота суперника виходив Александру –Васілє Мунтян. У цьому ігровому епізоді вдало зіграв воротар ФК «Калуш» Кирило Злотар. Міг відзначитися і Олександр Жумига (17 хвилина). Кирило Злотар знову зреагував на удар буковинця.

На 23 хвилині гри після виконання штрафного небезпечного удару головою завдавав Віталій Полянський – м’яч оминув ворота «Калуша».

За п’ять хвилин до завершення основного часу першого тайму м’яч вдруге опинився у воротах гостей. Євген Сантрапинських виконав штрафний, Андрій Понєдєльнік переадресував м’яч на Віталія Полянського, який і відправив шкіряну кулю у ворота підопічних Степана Матвіїва. І знову гол не зарахували… «Буковина» двічі вразила ворота суперника, а рахунок після першого тайму так і залишився 0:0.

На 53 хвилині зустрічі м’яч опинився у воротах «Буковини». Після подачі Володимира Савошка бразильський легіонер «Калуша» Дос Габріель головою переправив м’яча у «рамку» Марка Медвєдєва. Рахунок міг зрівняти Андрій Шишигін (65 хвилина). Після подачі кутового Євгеном Сантрапинських, Андрій небезпечно пробивав по «рамці» суперника – м’яч пролетів повз ворота.

На жаль, на 69 хвилині гри четверту жовту картку у чемпіонаті України отримав захисник «Буковини» Віталій Полянський. Тепер Віталій пропустить наступний матч чернівецької команди із хмельницьким «Поділлям».

На 84 хвилині гри футболісти «Буковини» зрівняли рахунок. Після передачі Андрія Понєдєльніка гарний удар вдався Богданові Іванченкові, який вийшов на заміну. На жаль, зіграти, принаймні, унічию підопічним Степана Маковійчука не вдалося. На початку доданого часу Матушевський зробив подачу у район одинадцятиметрової позначки, а Володимир Савошко головою відправив м’яча у ворота «Буковини». Підсумок гри – 1:2.

«Буковина» (Чернівці) – ФК «Калуш» - 1:2 (0:0)

27 жовтня 2019 р. Чернівці. Стадіон «Буковина»

Арбітр – Усова (Київ), асистенти арбітра – Федунець (Тернопіль), Ступак (Київська область), четвертий арбітр – Байдюк (Чернівці), спостерігач арбітражу – Трач (Тернопіль).

«Буковина»: Медведєв, Гакман, Полянський, Раулюк, Сантрапинських, Шишигін, Понєдєльнік, Ходаковський (Сивка, 89), Палагнюк, Жумига (Іванченко, 74), Мунтян. Запасний: Чопко. В.о. головного тренера – Степан Маковійчук.

ФК «Калуш»: Злотар, Лаврук, Габріель (Горбаченко, 65), Лебедь (Денега, 72), Книш, Заваляк (Олевич, 46), Савошко, Гудак, Ременюк, Кохман, Матушевський. Запасні: Вайло, Гончар, Сениця, Драган, Скакун, Танчин, Легкий. Головний тренер – Степан Матвіїв.

Голи: Іванченко (84) – Габріель (53), Савошко (90+2).

Попередження: Понєдєльнік (35), Полянський (69) – Заваляк (40), Кохман (47), Олевич (81), Книш (85).