Степан Матвіїв: «Вдячний гравцям за волю до перемоги»

Понеділок, 28 жовтня 2019 19:27
Степан Матвіїв Степан Матвіїв

Матч вісімнадцятого туру чемпіонату України «Буковина» - ФК «Калуш» (1:2) прокоментував головний тренер гостей Степан Матвіїв.

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

«Насамперед, я хотів привітати нашу команду з перемогою. Наша перемога була би переконливішою, якщо би ми на перших хвилинах реалізували ті моменти, які у нас були. На жаль, наших гравців підвела індивідуальна майстерність. Те, що я побачив на футбольному полі, то була команда.

У перерві я сказав, що ми переможемо. Я побачив в очах своїх футболістів впевненість. Ми тільки чекали те, на якій хвилини заб’ємо гол. Після того, як забили, трохи перестали грати. Ми пропустили. Дуже непоганий гол забив Іванченко. Я вдячний гравцям за характер і волю до перемоги.

Гру «Буковини» коментувати не буду. Скажу, що чернівецька команда не заслуговує на те, щоби перебувати на останньому місці турнірної таблиці. У «Буковини» є малюнок гри. Перегравати таку команду вдвічі приємно», - сказав Степан Матвіїв.