«Поділля» - «Буковина»: коментарі тренерів (ВІДЕО)

Неділя, 03 листопада 2019 14:18
Степан Маковійчук Степан Маковійчук

Матч 19-го туру чемпіонату України «Поділля» - «Буковина» (0:1) прокоментували наставники команд Віталій Костишин і Степан Маковійчук.

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Віталій КОСТИШИН, головний тренер «Поділля»: «Ми не очікували того, що будемо програвати. У нас було завдання тільки перемогти. У нас випало двоє центральних захисників. У нас виникла велика проблема у веденні усієї гри.

Були переживання, мандраж. Не розумію того, що відбувалося на футбольному полі. До наших футболістів є великі претензії. Було багато технічного браку. У першому таймі іноді не могли зв’язати три передачі».

Степан МАКОВІЙЧУК, в.о. головного тренера «Буковини»: «Результат для нас дуже позитивний. Ми готувалися до гри із серйозним суперником. У першому колі ми, на жаль, програли суперникові із розгромним рахунком.

У нашій команді залишилося лише 14 футболістів, однак хлопці билися на футбольному полі. Ми досягли позитивного результату. Дякую хлопцям за те, що вони показали змістовний футбол. Ми чекали цієї перемоги. Ми не можемо перемогти у рідних стінах вже другу гру, однак приємно, що ми здобули перемогу у виїзному матчі».

Прочитано 176 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Випадкова персона

Соцмережі